"Flash": Spoilerowy zwiastun drugiej części sezonu

"Flash" (Fot. CW)

"Flash" (Fot. CW)

W drugiej części 2. sezonu "Flasha" będziemy zwiedzać nowe światy i zobaczymy pojedynki z wrogami, których nie spodziewaliśmy się więcej ujrzeć. Oto nowy zwiastun. Uwaga na spoilery!

"Flash" powraca z nowymi odcinkami już dzisiaj, a tymczasem CW opublikowało nowy zwiastun z mnóstwem spoilerów. Pojawiają się w nim przyjaciele i wrogowie Barry'ego - jest Reverse Flash, Zoom, Killer Frost, Deathstorm. Widzimy także porwanie Patty Spivot.

Twórcy zapowiadają kolejne wielkie niespodzianki, jak wycieczka na Earth-2. To właśnie tam Flasha czeka kolejne starcie z Zoomem, zobaczymy także alternatywne wersje dobrze znanych bohaterów. Niektórzy staną twarzą w twarz ze swoimi sobowtórami i okażą się one dość ciekawe. Szczególnie dobrze zapowiada się spotkanie Caitlin z Killer Frost, jej "złą bliźniaczką".

Poznamy także alternatywną wersję Iris. Grająca ją Candice Patton powiedziała w rozmowie z "Entertaiment Weekly", że cały odcinek o Earth-2 zapowiadany to coś fantastycznego - począwszy od tego, kogo w nim spotkamy, a skończywszy na świetnych kostiumach, fryzurach czy makijażach.

REKLAMA