Matthew Perry kontra quiz z "Przyjaciół" [wideo]

Fot. BBC

Fot. BBC

Pamiętacie odcinek "Przyjaciół", w którym główni bohaterowie grali o mieszkanie, odpowiadając na bardzo trudne pytania? Matthew Perry właśnie udowodnił, że nie tylko świetnie pamięta ten odcinek, ale i zna odpowiedzi!

Matthew Perry, czyli serialowy Chandler Bing, nie pojawi się w NBC w lutym razem z pozostałymi "Przyjaciółmi", bo akurat jest w Londynie, gdzie gra w sztuce. W ten weekend można go za to było zobaczyć w "The Graham Norton Show", gdzie został przepytany ze znajomości serialu. A dokładniej - Norton zadawał mu prawdziwe pytania, które padły w supertrudnym quizie, kiedy to bohaterowie grali o to, kto będzie mieszkał w którym mieszkaniu.

Zaskakujące jest to, że Perry pamięta doskonale nie tylko sam odcinek, ale i odpowiedzi na takie pytania, jak to o burleskę ojca Chandlera czy o nazwisko, na które przychodzi magazyn "TV Guide". Jest tylko jedno pytanie, na którym zawsze wszyscy się wykładają - i tym razem też niespodzianki tutaj nie było - o to, jaką pracę tak właściwie wykonywał Chandler.

Posłuchajcie też anegdoty o pewnym bardzo pijanym wieczorze, który Perry kiedyś spędził z M. Nightem Shyamalanem, reżyserem "Szóstego zmysłu". Jest twist!

REKLAMA