Maisie Williams spoileruje dalsze losy Jona Snowa

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Młoda aktorka, która wciela się w "Grze o tron" w Aryę Stark, zdradziła chyba odrobinkę za dużo. Albo dokładnie tyle, ile trzeba. Uwaga na możliwy spoiler!

Dawno już nie zastanawialiśmy się, jak tam sobie poczyna Jon Snow w zaświatach, na szczęście jednak Maisie Williams dostarczyła tematu do rozmów. Aktorka nie ugryzła się w język podczas rozmowy z dziennikarzami przed galą London Film Critics' Circle Awards i chyba zdradziła troszkę za dużo. A jednocześnie jest to zupełnie inna wypowiedź niż poprzednie - wcześniej twierdziła, że Jon Snow nie żyje i nie ma dla niego żadnej nadziei.

- To było naprawdę okropne. Wszyscy byli tacy smutni, a ja zachowywałam się podle, kiedy mnie pytali, czy Jon Snow żyje i czy jeszcze wróci. Dziś mogę powiedzieć, że czeka Was świetny twist. Nie mówię jednak, że on będzie żywy - oznajmiła Maisie Williams.

Wiele wskazuje na to, że bohater w jakiś sposób powróci, w końcu Kita Haringtona widziano na planie nowego sezonu "Gry o tron". A tego, czy będzie żywy, czy martwy, czy może utknie gdzieś pośrodku, dowiemy się za kilka miesięcy. "Gra o tron" wraca 24 kwietnia z 6. sezonem.

0baa08fbbc7f309cab598a757f65d2