8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

"Agentka Carter" wraca ze słabą oglądalnością. Colton Haynes pojawi się w "The Grinder". Netflix ma już 75 mln płacących klientów i właśnie zamówił serial science fiction. A oprócz tego "Code Black", "Pretty Little Liars", "Supergirl".

1. "Agentka Carter" wraca ze słabą oglądalnością. 3,3 mln/1,0 i 3 mln/0,9 - taką oglądalność miały dwa pierwsze odcinki 2. sezonu "Agentki Carter".

2. Colton Haynes pojawi się w "The Grinder". Colton Haynes zagra syna telewizyjnego Grindera.

3. Meagan Good w "Code Black". Meagan Good dostała powracającą rolę dr Grace Adams, która kiedyś romansowała z Nealem (Raza Raffrey).

4. Kto się pojawi w "Must See TV: A Tribute to James Burrows"? W programie NBC poświęconym reżyserowi sitcomów Jamesowi Burrowsowi gościć będzie mnóstwo gwiazd, w tym prawie cała obsada "Przyjaciół", aktorzy z "Frasiera", "Skrzydeł", "Cheers", "Will & Grace", "The Big Bang Theory". Najciekawsze chyba jest to, że z ekipy "Dwóch i pół" pojawi się nie tylko Jon Cryer, ale także Charlie Sheen. Pełną listę znajdziecie tutaj.

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Supergirl". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 12. odcinka, czyli "Bizarro".

6. Netflix ma już 75 mln płacących klientów. 1 stycznia, czyli przed odblokowaniem usługi na prawie całym świecie, Netflix miał 75 mln abonentów. 5,6 mln przybyło w ostatnim kwartale 2015 roku. W Stanach Zjednoczonych Netflix pożera teraz 37% całego ruchu internetowego. Według jego szefów to jeden z dowodów na to, że - wbrew temu, co kilka dni temu ogłosiło NBC - ludzie wcale nie wracają do oglądania tradycyjnej telewizji, "jak Bóg przykazał".

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pretty Little Liars". Tutaj zobaczycie pierwsze zdjęcia z 15. odcinka 6. sezonu, czyli "Do Not Disturb".

8. Netflix zamawia serial science fiction. Serial "Altered Carbon", oparty na książce Richarda Morgana, dostał zamówienie na 10 odcinków. Rzecz się dzieje w XXV wieku. Ludzie nauczyli się przenosić dusze z jednego ciała do drugiego, czyli zbudowali technologię, która uczyniła śmierć przestarzałą.

81qQVOx5ZmL

REKLAMA