Tina Fey powraca jako Sarah Palin w "SNL" [wideo]

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

W najnowszym odcinku "Saturday Night Live" Tina Fey powróciła do swojej kultowej roli. Jako Sarah Palin wsparła kampanię Donalda Trumpa, z przytupem, jak to Sarah Palin. Nieźle wyszedł także skecz o "białych Oscarach".

Skecze, w których Tina Fey udawała ówczesną kandydatkę na wiceprezydent USA, Sarah Palin, należały do najlepszych w 2008 roku. Osiem lat później kampania prezydencka znowu trwa, Republikanie znowu mają szansę na zwycięstwo, a ich twarzą znowu jest ktoś, z kogo liberalna Ameryka może śmiać się bez końca. Czyli Donald Trump (w tym skeczu gra go Darrell Hammond).

W najnowszym odcinku "Saturday Night Live" Tina Fey znów wcieliła się w Palin, prezentując w ciągu pięciu minut wszystko co najlepsze. Już można znaleźć rankingi najlepszych tekstów z tego występu - tak bardzo Ameryka (czy też część Ameryki) uwielbia Tinę w tej roli.

Drugi skecz, który w tym tygodniu się wyróżnił, to ten związany z "białymi Oscarami". "Saturday Night Live" zdrowo przerysowało sytuację, ale nie da się ukryć, że pokazało też trochę prawdy o nominacjach szacownej Akademii.

REKLAMA