7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Pierwsze szczegóły na temat serialu Woody'ego Allena. Świetna oglądalność powrotu "Z Archiwum X". Corey Hawkins "nowym Jackiem" z "24 godzin". A oprócz tego "Flash", "Arrow", "Brooklyn 9-9", "Gotham".

1. Miley Cyrus w serialu Woody'ego Allena. Są już pierwsze szczegóły na temat serialu Woody'ego Allena, który jeszcze w tym roku ma zadebiutować na Amazonie. Cały sezon ma się składać z 6 półgodzinnych odcinków, akcja dziać się będzie w latach 60. Jedną z głównych ról dostała Miley Cyrus, w serialu zobaczymy także Elaine May.

2. Świetna oglądalność powrotu "Z Archiwum X". 13,5 mln widzów i demo 5,1 - powrót "Z Archiwum X" miał w niedzielę znacznie lepszą oglądalność niż jakakolwiek serialowa nowość. Po części było to zasługą meczu futbolowego, emitowanego wcześniej w FOX-ie.

3. Corey Hawkins "nowym Jackiem" z "24 godzin". Znany z "The Walking Dead" Corey Hawkins dostał główną rolę w "24: Legacy", czyli kontynuacji "24 godzin". Zagra Erica Cartera, silnego i inteligentnego byłego żołnierza, którego w pewnym momencie dopada przeszłość. Zwraca się do CTU z prośbą o ratowanie życia, a także powstrzymanie potencjalnego ataku terrorystycznego na gigantyczną skalę. Na razie zamówiony został pilot.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie foty z 11. odcinka 4. sezonu, czyli "A.W.O.L.".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Flasha". Tutaj zobaczycie foty z 11. odcinka 2. sezonu "Flasha", czyli "The Reverse-Flash Returns".

6. Pontiac Bandit znów uderzy w "Brooklyn 9-9". Pojawi się na statku, kiedy Jake i Amy zdecydują się udać we wspólny rejs.

16125-news-brooklyn

7. Plakat zapowiadający powrót "Gotham".

Gotham_return1

REKLAMA