6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Top of the Lake" (Fot. Sundance Channel)

"Top of the Lake" (Fot. Sundance Channel)

Wiosną rozpoczną się zdjęcia do 2. sezonu "Top of the Lake". Miranda Otto w "24: Legacy". Slender Man w kolejnym sezonie "American Horror Story". A oprócz tego "Bates Motel", "Flash", "NCIS".

1. Wiosną rozpoczną się zdjęcia do 2. sezonu "Top of the Lake". Elisabeth Moss zdradziła, że w marcu ruszają zdjęcia do 2. sezon "Top of the Lake". Aktorka przeczytała już trzy scenariusze i mówi, że jest bardzo podekscytowana tym, co czeka jej bohaterkę.

2. Miranda Otto w "24: Legacy". Miranda Otto dostała główną rolę kobiecą w "24: Legacy". Zagra inteligentną i pewną siebie byłą szefową CTU, która zaczyna się zastanawiać, czy dobrze zrobiła, opuszczając to stanowisko.

3. Do ekipy "NCIS" dołączy nowa agentka. W finale 13. sezonu poznamy nową postać - agentkę FBI przed 40-tką, która została przeniesiona z Nowego Jorku. Na razie nie wiadomo, kto ją zagra.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Flasha". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 12. odcinka 2. sezonu, czyli "Fast Lane".

5. Slender Man w kolejnym sezonie "American Horror Story". Slender Man, czyli tajemniczy, bardzo wysoki facet w garniturze, którym straszy się dzieci, ma być bohaterem kolejnego sezonu "American Horror Story". "Us Weekly" pisze, że jest tylko jeden problem - scenariusz, który zainteresował Ryana Murphy'ego, napisał ktoś inny i trzeba go najpierw pozyskać.

6. Plakat zapowiadający 4. sezon "Bates Motel".

Trump_Key_Art_Premiere_FIN.indd

REKLAMA