7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" z zamówieniem na 5. sezon, za to bez showrunnera. Wiadomo już, kto zagra Briannę w "Outlanderze". Z pilota "Gry o tron" wycięto scenę śmierci. A oprócz tego "Z Archiwum X", "Shameless", "Salem".

1. "House of Cards" z zamówieniem na 5. sezon. Netflix zamówił 5. sezon "House of Cards". Po 4. sezonie z serialowej ekipy odejdzie showrunner Beau Willimon.

2. Wiadomo już, kto zagra Briannę w "Outlanderze". Brytyjka Sophie Skelton dostała rolę Brianny, dorosłej córki Jamiego i Claire, w "Outlanderze".

3. Rekordowa oglądalność "Z Archiwum X" w polskim FOX-ie. Polski FOX podał, że premierę 10. sezonu "Z Archiwum X" w poniedziałek o 21:00 obejrzało 74 tys. widzów w wieku 18-49 lat, zaś jej powtórkę wyemitowaną o godz. 22:00 - 68 tys. widzów z tej samej grupy. Z kolei drugi odcinek we wtorkowy wieczór obejrzało 147 tys. widzów (również w wieku 18-49).

4. Z pilota "Gry o tron" wycięto scenę śmierci. W pilocie "Gry o tron" początkowo miała się znajdować scena śmierci królewskiego namiestnika Jona Arryna. Zdradził to grający tę postać sir John Standing, który ostatecznie na ekranie pojawił się tylko w roli zwłok Arryna.

5. Indonezja blokuje Netfliksa. Netflix wszedł do Indonezji, nie przejmując się lokalnym prawem, dotyczącym tego, co można w tym kraju pokazać, a czego nie. W związku z tym rząd nakazał dostawcom internetu blokowanie serwisu. Wcześniej to samo spotkało Netfliksa w Kenii, gdzie również pojawił się, nie przejmując się zdobywaniem stosownej licencji.

6. Zdjęcia z dwóch kolejnych odcinków "Shameless". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 5. i 6. odcinka 6. sezonu "Shameless".

7. Plakat promujący 3. sezon "Salem".

salem567

REKLAMA