10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gotham" (Fot. FOX)

"Gotham" (Fot. FOX)

"Finding Carter" skasowane. Szykuje się wielki powrót do "Gotham". Oglądalność "Z Archiwum X" jeszcze bardziej imponująca. A oprócz tego "Colony", "American Crime Story", "Iron Fist" i nie tylko.

1. "Finding Carter" skasowane. Po dwóch sezonach z telewizji MTV zniknie "Finding Carter". Serial został skasowany.

2. Szykuje się wielki powrót do "Gotham". Jada Pinkett Smith powróci do "Gotham" i zostanie na więcej odcinków. Nic więcej na razie nie zdradzono - nie wiemy nawet, czy Fish będzie jakimś cudem żywa, czy na przykład pojawiać się będzie tylko we flashbackach.

3. Archie Panjabi w pilocie ABC. Archie Panjabi zagra jedną z głównych ról w serialu "The Jury", opowiadającym o ławnikach w procesie o morderstwo.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Colony". Tutaj znajdziecie foty z 5. odcinka, czyli "Geronimo".

5. "Stitchers" wraca w marcu. 2. sezon "Stitchers" będzie mieć premierę 22 marca.

6. Melissa McCarthy znowu poprowadzi "Saturday Night Live". Melissa McCarthy powróci do "SNL" 13 lutego. Kanye West będzie gościem muzycznym.

7. Iron Fist już wybrany? Mike Colter, czyli netfliksowy Luke Cage, powiedział, że już wybrano aktora, który zagra Iron Fista, ale... "Na razie jest gdzieś w piwnicy. W odpowiednim czasie wypuszczą go i powiedzą, gdzie się znajduje". Colter zdradził także, że chwilowo ma przerwę, bo zakończył pracę nad serialami "Jessica Jones" i "Luke Cage". Nie wie, czy pojawi się w "Iron Fist", ale na pewno będzie w "The Defenders".

8. Zdjęcia z pilota "American Crime Story". Tutaj znajdziecie zdjęcia z pierwszego odcinka serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona".

9. Oglądalność "Z Archiwum X" jeszcze bardziej imponująca. Po doliczeniu nagrywarek i serwisów streamingowych oglądalność 1. odcinka nowego sezonu "Z Archiwum X" wzrosła do 21,4 mln, zaś rating wyniósł 7,8. Udało się przebić finał serialu z 2002 roku.

10. Robbie Amell i Lauren Ambrose w "Z Archiwum X". Agenci Miller i Einstein, którzy wyglądają jak młodsza kopia Muldera i Scully, pojawią się w 5. odcinku zatytułowanym "Babylon". EW.com publikuje pierwsze zdjęcie.

lauren-1_0

REKLAMA