6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Rozdano SAG Awards, ekipa "Downton Abbey" wśród zwycięzców. "Riverdale" i "Transylvania" wśród pilotów zamówionych przez CW. A oprócz tego "Better Call Saul", "Prison Break", "The 100", "Brooklyn 9-9".

1. Rozdano SAG Awards, ekipa "Downton Abbey" wśród zwycięzców. Amerykańska gildia aktorów rozdała swoje nagrody. Wśród zwycięzców znajdują się: obsady "Downton Abbey" i "Orange Is the New Black", "Kevin Spacey, Viola Davis, Idris Elba, Jeffrey Tambor, kaskaderzy z "Gry o tron".

2. CW zamawia piloty. Telewizja CW zamówiła następujące piloty:
"Riverdale" - serial oparty na komiksach Archie Comics. Jego bohaterowie - Archie, Betty, Veronica i ich znajomi - odkrywają surrealizm małomiasteczkowego życia, a także mrok i dziwactwa ukryte za fasadą codzienności. Scenariusz pilota napisał Roberto Aguirre-Sacasa ("Supergirl").
"Transylvania - opowieść o młodej kobiecie, która, poszukując zaginionego ojca, trafia z Nowego Jorku do Transylwanii. Rzecz się dzieje ok. roku 1880, więc dziewczyna, wraz z detektywem Scotland Yardu, który popadł w niełaskę, jest świadkiem narodzin najsłynniejszych potworów w historii. Scenariusz tworzy Hugh Sterbakov.
"No Tomorrow" - komedia o menedżerce ze sklepu w stylu Amazona, która zakochuje się w szalonym facecie, wierzącym, że zbliża się apokalipsa. Jedną z twórczyń jest Corinne Brinkerhoff ("Jane the Virgin").
Niezatytułowany projekt o Marsie - opowieść o ekipie odkrywców, którzy przybywają na Marsa, aby zamieszkać w tamtejszej kolonii ludzkiej. Niestety, okazuje się, że ludzie zniknęli. Misja osiedlenia się na Marsie przekształca się w walkę o przeżycie. Serial tworzy Doris Egan ("Reign", "House").

3. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Brooklyn 9-9". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 14. odcinka 3. sezonu, czyli "Karen Peralta", a tutaj z odcinka 15., "The 9-8".

4. Kto na pewno powróci w "Prison Break"? Zdjęcia ruszają wiosną, a postacie, które na pewno powrócą, to: Michael Scofield, Lincoln Burrows, Sara Tancredi, Theodore "T-Bag" Bagwell, Benjamin Miles "C-Note" Franklin i Fernando Sucre.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The 100". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 3. odcinka 3. sezonu, czyli "Ye Who Enter Here".

6. Zdjęcia z powrotu "Better Call Saul". Nowy odcinek "Better Call Saul" nosi tytuł "Switch", foty znajdziecie tutaj.

bcs4567

REKLAMA