Hity tygodnia: "American Crime", "Jane the Virgin", "Galavant", "Agentka Carter", "Grimm"

1 2 3 4 5 6

"Agentka Carter" - sezon 2, odcinek 3 ("Better Angels")

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

"Agentka Carter" (Fot. ABC)


Mateusz Piesowicz: Wprawdzie odcinek obfitował w niezwykłe wydarzenia, na czele z materializującym się znikąd Wilkesem i niepanującą nad swoją nową mocą Whitney Frost, ale jego największą gwiazdą był bez wątpienia powracający po nieobecności Howard Stark. Dominic Cooper ma tyle luzu, że udziela się on i jego współtowarzyszom, i widzom, przez co cały odcinek miał dość komediowy charakter. Nie umknęło to też uwadze scenarzystów, którzy wpletli w dialogi kilka perełek. Usłyszeć narzekania Jarvisa, nie chcącego zostać pozbawionym ciała głosem, czy Peggy komentującą pomysł ekranizowania komiksów, było smakowitym drobiazgiem, świetnie pasującym do klimatu tego sezonu.

Bartosz Wieremiej: Jason Wilkes (Reggie Austin) żyje. Wielki spisek wydaje się coraz większy. Howard Stark (Dominic Cooper) był najzupełniej sobą, a przy okazji okazał się bardzo skuteczny. Na zachód wybrał się także Jack Thompson (Chad Michael Murray). Nawet prawdziwa tożsamość Whitney Frost (Wynn Everett) została ujawniona, a jej nowe moce mogą dostarczyć nam wiele radości. Przynajmniej tyle sugerowały pierwsze próby.

W "Better Angels" infiltrowano miejsca spotkań tych potężnych i bezkarnych. Ukrywano dowody, a i świadomie zakłamywano rzeczywistość. Co więcej, oglądało się to naprawdę dobrze. Peggy (Hayley Atwell) i Jarvis (James D'Arcy) wciąż są w świetnej formie, a i wspomniany Howard nie stracił nic ze swojego uroku. Najlepsze jest jednak to, że wciąż chce się obserwować, w jakich to jeszcze tarapatach znajdzie się Peggy w czasie swojego śledztwa oraz w jaki sposób poradzi sobie z kolejnymi przeciwnościami losu.

1 2 3 4 5 6
REKLAMA