7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Grace Gummer pojawi się w "Mr. Robot". Nowe odcinki "Z Archiwum X" nie były kręcone po kolei. Louis C.K. wrzucił swój nowy serial do internetu. A oprócz tego "Supernatural", "Arrow", "New Girl".

1. Grace Gummer w "Mr. Robot". Grace Gummer dołączy do stałej obsady w 2. sezonie "Mr. Robot". Wcieli się w Dominique "Dom" DiPierro, młodą agentkę FBI, która będzie badać sprawę zhakowania Evil Corp.

2. Nowe odcinki "Z Archiwum X" nie były kręcone po kolei. Chris Carter pozamieniał miejscami nowe odcinki "Z Archiwum X". Odcinek 2, który zobaczyliśmy w poprzedni wtorek, był kręcony jako odcinek 5. Odcinek kręcony jako drugi teraz jest odcinkiem nr 4, zaś odcinek nr 4 teraz ma nr 5. Tylko odcinki 1, 3 i 6 są na swoich miejscach. Dlaczego? Twórca "Z Archiwum X" wyjaśnia, że 5. odcinek po prostu ostatecznie znacznie bardziej pasował jako kontynuacja "My Struggle", inaczej widzowie mogliby mieć wrażenie szybkiego przeskoku.

3. Louis C.K. wrzucił swój nowy serial do internetu. Louis C.K., nic nikomu wcześniej o tym nie mówiąc, stworzył serial "Horace and Pete", w którym gra razem ze Stevem Buscemim. Gościnnie pojawiają się m.in. Alan Alda, Edie Falco i Jessica Lange. Pierwszy odcinek można ściągnąć z jego strony za 5 dolarów.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "New Girl". Zdjęcia z 7. odcinka 5. sezonu, w którym gra Megan Fox, znajdziecie tutaj.

5. Ricky Whittle w "American Gods". Znany z "The 100" Ricky Whittle dostał rolę Cienia w serialowej wersji "American Gods". Zdjęcia mają rozpocząć się w kwietniu.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Zdjęcia z 12. odcinka 11. sezonu, czyli "Don't You Forget About Me", znajdziecie tutaj.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Arrow". Tutaj zobaczycie foty z 12. odcinka 4. sezonu, czyli "Unchained". Powróci w nim Colton Haynes jako Roy Harper, a także pojawi się po raz pierwszy Tom Amandes jako złoczyńca The Calculator.

arrow456

REKLAMA