8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Twin Peaks" (Fot. ABC)

"Twin Peaks" (Fot. ABC)

Naomi Watts zagra w "Twin Peaks". NBC zamawia nowe sezony "Chicago Med" i "Law and Order: SVU". "Outsiders" z rekordem w WGN America. A oprócz tego "Billions", "Gilmore Girls", "Grimm" i nie tylko.

1. Naomi Watts w "Twin Peaks". W nowych odcinkach "Twin Peaks" pojawić się ma Naomi Watts. Na ekranie zobaczymy także ponownie Davida Lyncha i Toma Sizemore'a, który grał Gordona Cole'a z FBI.

2. NBC zamawia nowe sezony "Chicago Med" i "Law and Order: SVU". "SVU" powróci z 18. sezonem, zaś "Chicago Med" z 2. sezonem.

3. Melissa McCarthy pojawi się w "Gilmore Girls"? Tego, czy się pojawi, wciąż jeszcze nie wiadomo, ale twórcy bardzo chcą, żeby wpadła choć na krótki moment. Amy Sherman-Palladino obiecuje, że jeśli aktorka będzie miała choć jedno wolne popołudnie, napisze dla niej scenę. Na razie w serialu nie ma w ogóle Sookie, ale jej nieobecność ma być wyjaśniona.

4. Na pewno powróci Yanic Truesdale jako Michel. Aktor ogłosił dobrą wiadomość na Twitterze.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Grimma". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 10. odcinka 5. sezonu, czyli "Map of the Seven Knights".

6. "Outsiders" z rekordem w WGN America. 5,5 mln Amerykanów obejrzało pierwszy odcinek "Outsiders" (wliczając w to powtórki). To absolutny rekord stacji WGN America.

7. "Billions" w VOD Seriale+. Od wczoraj możecie oglądać "Billions" w serwisie VOD platformy cyfrowej nc+.

8. CBS zamawia serialowy "Dzień próby". CBS zamówił pilot "Training Day" - serialowej wersji filmu w Polsce znanego jako "Dzień próby", za który Denzel Washington dostał Oscara. Akcja dzieje się 15 lat po wydarzeniach z filmu. Młody, idealistyczny policjant rozpoczyna służbę w LAPD, gdzie dostaje za partnera starszego detektywa, będącego trochę na bakier z moralnością. Producentami są Jerry Bruckheimer i Jonathan Littman ("CSI").

REKLAMA