7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Melissa McCarthy mówi, że nikt jej nie zaprosił z powrotem do "Gilmore Girls". Powstaje serialowy sequel "Szkoły uwodzenia". "Z Archiwum X" wciąż ma wysoką oglądalność. A oprócz tego "Billions", "MacGyver", "Żona idealna", "Brooklyn 9-9".

1. Melissa McCarthy mówi, że nikt jej nie zaprosił z powrotem do "Gilmore Girls". Amy Sherman-Palladino, twórczyni "Gilmore Girls", powtarzała w wywiadach, że Melissa McCarthy nie pojawi się w nowych odcinkach, bo nie ma czasu, ale gdyby tylko chciała wpaść choć na jedno popołudnie, będzie oczywiście mile widziana. Sama Melissa mówi zupełnie co innego - że nikt jej nie zaprosił z powrotem do Stars Hollow.

2. Powstaje serialowy sequel "Szkoły uwodzenia". NBC zamówiło pilot "Cruel Intentions". Akcja będzie dziać się 15 lat po wydarzeniach z filmu, bohaterem będzie syn filmowego Sebastiana.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 14. odcinka 7. sezonu, czyli "Monday".

4. CBS oficjalnie zamawia reboot "MacGyvera". CBS zamówił pilot serialu o młodym MacGyverze, a także pilot serialu "Bull", opowiadającego o znanym z amerykańskiej telewizji doktorze Philu McGraw.

5. "Z Archiwum X" wciąż trzyma się mocno. 8,4 mln/2,6 - taką oglądalność miał w USA 3. odcinek "Z Archiwum X".

6. Oglądalność "Billions" rośnie. Nowy hit ma również telewizja Showtime - premierę 3. odcinka "Billions" obejrzało w TV 1,3 mln Amerykanów.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Brooklyn 9-9". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 16. odcinka 3. sezonu, czyli "House".

REKLAMA