7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Wielkie plany na 200. odcinek "The Big Bang Theory". Świetna oglądalność "American Crime Story". "Manhattan" skasowany po dwóch sezonach. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Devious Maids", crossover "Flasha" i "Supergirl".

1. Wielkie plany na 200. odcinek "The Big Bang Theory". Znany z serialu o Batmanie z lat 60. Adam West, a także Christine Baranski, John Ross Bowie, Sara Gilbert (ostatnio widziana w finale 3. sezonu!) i Wil Wheaton - tak wygląda lista gości na 200 odcinek "TBBT". Emisja zaplanowana jest na 25 lutego.

2. "Manhattan" skasowany. Po dwóch sezonach WGN America skasowała "Manhattan" z powodu niskiej oglądalności.

3. Świetna oglądalność "American Crime Story". Nowy serial Ryana Murphy'ego zadebiutował z oglądalnością 5,1 mln/2,0. Dla telewizji FX to rekord - ostatnio tak mocny debiut miało "The Shield".

4. Będzie crossover "Flasha" i "Supergirl". 28 marca Flash spotka się na ekranie z Supergirl. Szczegółów fabularnych na razie nie podano.

5. James Corden gospodarzem Tony Awards. James Corden poprowadzi tegoroczną galę rozdania nagród Tony, która odbędzie się 12 czerwca.

6. Carlos Ponce w "Devious Maids". Carlos Ponce pojawi się w "Devious Maids" w roli czarującego przystojniaka, który pracuje jako menedżer gwiazdy filmowej.

7. Foty z nowego odcinka "Sleepy Hollow". Zdjęcia z odcinka z 12 lutego znajdziecie tutaj.

sleepy-hollow-s3ep11-6

REKLAMA