7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Wielkie plany na 200. odcinek "The Big Bang Theory". Świetna oglądalność "American Crime Story". "Manhattan" skasowany po dwóch sezonach. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Devious Maids", crossover "Flasha" i "Supergirl".

1. Wielkie plany na 200. odcinek "The Big Bang Theory". Znany z serialu o Batmanie z lat 60. Adam West, a także Christine Baranski, John Ross Bowie, Sara Gilbert (ostatnio widziana w finale 3. sezonu!) i Wil Wheaton - tak wygląda lista gości na 200 odcinek "TBBT". Emisja zaplanowana jest na 25 lutego.

2. "Manhattan" skasowany. Po dwóch sezonach WGN America skasowała "Manhattan" z powodu niskiej oglądalności.

3. Świetna oglądalność "American Crime Story". Nowy serial Ryana Murphy'ego zadebiutował z oglądalnością 5,1 mln/2,0. Dla telewizji FX to rekord - ostatnio tak mocny debiut miało "The Shield".

4. Będzie crossover "Flasha" i "Supergirl". 28 marca Flash spotka się na ekranie z Supergirl. Szczegółów fabularnych na razie nie podano.

5. James Corden gospodarzem Tony Awards. James Corden poprowadzi tegoroczną galę rozdania nagród Tony, która odbędzie się 12 czerwca.

6. Carlos Ponce w "Devious Maids". Carlos Ponce pojawi się w "Devious Maids" w roli czarującego przystojniaka, który pracuje jako menedżer gwiazdy filmowej.

7. Foty z nowego odcinka "Sleepy Hollow". Zdjęcia z odcinka z 12 lutego znajdziecie tutaj.

sleepy-hollow-s3ep11-6

REKLAMA