7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Colony" ma już zamówienie na 2. sezon. Matt Czuchry powróci w "Gilmore Girls". Obsada serialu "Legion" prezentuje się świetnie. A oprócz tego "Flash", "Arrow", "BrainDead", "Wayward Pines".

1. "Colony" z zamówieniem na 2. sezon. USA Network zamówiło 2. sezon "Colony".

2. Matt Czuchry powróci w "Gilmore Girls". Matt Czuchry podpisał kontrakt na występy w nowych odcinkach "Gilmore Girls". Na razie nie wiadomo, co z innymi byłymi chłopakami Rory. Na pytanie TVLine, jak wygląda teraz życie miłosne panny Gilmore, Amy Sherman-Palladino odpowiedziała: "Chodzi na randki, bo tak robiłaby każda młoda kobieta z jej twarzą".

3. Jason Patric w "Wayward Pines". Jason Patric wcieli się w nowego przybysza - Theo Yedlina, pewnego siebie chirurga, którego zdolności przywódcze przydadzą się mieszkańcom miasteczka.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 13. odcinka 4. sezonu, czyli "Sins of the Father".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Flasha". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 13. odcinka 2. sezonu, czyli "Welcome to Earth-2".

6. Tony Shalhoub w nowym serialu twórców "Żony idealnej". Tony Shalhoub wcieli się w senatora Republikanów w "BrainDead", komedii o waszyngtońskich politykach, zarażonych wirusem rodem z kosmosu.

7. Dan Stevens i Aubrey Plaza w serialu "Legion". Znany z "Downton Abbey" Dan Stevens zagra syna Xaviera w nowym serialu "Legion". Aubrey Plaza wcieli się w jego przyjaciółkę. Z kolei Jean Smart dostała rolę terapeutki.

REKLAMA