7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shades of Blue" z 2. sezonem. Matt LeBlanc współprowadzącym "Top Gear". Morderstwa w walentynki w "Supernatural". A oprócz tego "Imperium", "Mistresses", "Piraci" i nowy serial Kiefera Sutherlanda.

1. "Shades of Blue" z 2. sezonem. NBC zamówiło 2. sezon "Shades of Blue".

2. Jerry O'Connell w 4. sezonie "Mistresses". Jerry O'Connell zagra faceta, który będzie romansować z Karen Kim w "Mistresses". Wszystko ma się zacząć od przyjęcia przez niego posady niani.

3. Morderstwa w walentynki w "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 13. odcinka 11. sezonu, czyli "Love Hurts". Sam i Dean będą w nim badać sprawę walentynkowych morderstw.

4. Plakat zapowiadający powrót "Imperium".

empire-season-2-poster

5. Powiększa się obsada serialu "Designated Survivor". Do obsady "Designated Survivor" - nowego serialu ABC z Kieferem Sutherlandem w roli prezydenta USA - dołączyli Maggie Q jako agentka FBI, Kal Penn jako autor prezydenckich przemówień, Italia Ricci jako szefowa personelu i Natasha McElhone w roli żony prezydenta.

6. Matt LeBlanc współprowadzącym "Top Gear". Matt LeBlanc dołączy do Chrisa Evansa jako współprowadzący "Top Gear".

7. "Piraci" powracają do Canal+. 3 marca o godz. 22:00 do ramówki Canal+ powrócą z 3. sezonem "Piraci". Pierwsze dwa odcinki epizody będą nadawane w paśmie otwartym dla wszystkich abonentów nc+.

REKLAMA