8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Spoilery na temat romansów Jane Villanuevy. Netflix zamawia "#Girlboss". Jane Levy w nowym serialu twórców "Jak poznałem waszą matkę". A oprócz tego "Community", "Grimm", "Żona idealna", "Blindspot".

1. Spoilery na temat romansów Jane Villanuevy. Adam Rodriguez, który gra Jonathana w "Jane the Virgin", powiedział, że jego zdaniem Jane ma teraz dużo na głowie i musi zdecydować, na jakie danie ma ochotę. On jak najbardziej chce zostać podany na talerzu, ale zdaje sobie sprawę, że prawdziwego romansu nigdy tam nie będzie, raczej seria zabawnych sytuacji i nieporozumień. Jonathan ma się pojawić jeszcze w dwóch odcinkach "Jane the Virgin".

2. Netflix zamawia "#Girlboss". Netflix zamówił serial oparty na "#Girlboss" - bestsellerze Sophii Amoruso, opowiadającym historię przemiany autorki ze zwykłej dziewczyny sprzedającej ciuchy na eBayu w szefową zarabiającej miliony firmy odzieżowej Nasty Gal. Producentami będą Charlize Theron i Kay Cannon.

3. Jane Levy w nowym serialu twórców "Jak poznałem waszą matkę". Znana z "Suburgatory" Jane Levy dostała jedną z głównych ról w komedii "My Time/Your Time", opowiadającej o związku na odległość. Scenariusz pilota pisze Hilary Winston ("Happy Endings"), producentami są twórcy "Jak poznałem waszą matkę".

4. Film na zakończenie "Community"? To wciąż możliwe. Gillian Jacobs powiedziała, że wciąż jest szansa na sześć sezonów i film. Jeśli tylko powstałby scenariusz filmu, aktorzy oczywiście natychmiast zgodziliby się zagrać.

5. Carrie Preston powraca do "The Good Wife". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 15. odcinka 7. sezonu "The Good Wife", w którym ponownie zobaczymy Carrie Preston w roli Elsbeth.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Colony". Tutaj obejrzycie foty z 6 odcinka, zatytułowanego "Yoknapatawpha".

7. Keiko Agena w "Grimmie". Znana z "Gilmore Girls" Keiko Agena pojawi się w serialu "Grimm" w roli Japonki, która straci syna w tragedii. Jej mąż wierzy, że nie był to zwykły przypadek.

8. Plakat zapowiadający powrót "Blindspot".

NUP_168776_0008_FULL