6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" zakończy się po siedmiu sezonach. "Confirmation" z premierą w kwietniu. Dougray Scott w "Fear The Walking Dead". A oprócz tego "Daredevil", "The Catch" i nie tylko.

1. "Żona idealna" zakończy się po siedmiu sezonach. Najważniejsze wydarzenie tegorocznego finału Super Bowl? CBS ogłosił koniec "Żony idealnej". Podczas przerwy wypuszczono zwiastun z informacją, że do końca serialu zostało jeszcze dziewięć odcinków. Finał zaplanowany jest na 8 maja. CBS napisał w wydanym później oświadczeniu, że zakończenie serialu w tym momencie wydaje się po prostu właściwe. Swoje trzy grosze dodali także Robert i Michelle King - twórcy serialu - którzy napisali, że serial od początku był rozplanowany na siedem sezonów, a ostatni odcinek ma nosić tytuł "End".

2. Finał Super Bowl w pigułce. Tutaj znajdziecie przegląd reklam, a poniżej możecie obejrzeć, jak Lady Gaga śpiewała amerykański hymn.

3. Dougray Scott w "Fear The Walking Dead". Dougray Scott dostał rolę powracającą w 2. sezonie "Fear The Walking Dead". Serial wraca 10 kwietnia.

4. "Confirmation" z premierą w kwietniu. Film HBO z Kerry Washington w roli Anity Hill zadebiutuje 16 kwietnia.

5. Grafika promująca 2. sezon "Daredevila".

daredevil1

6. Plakat zapowiadający nowy serial "The Catch".

the_catch_poster_key_art_exclusive_FULL

REKLAMA