13 świetnych seriali, których nie oglądacie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"The Comeback"


Valerie Cherish zdecydowanie nie ma w życiu szczęścia. Publika jej nie doceniła w 2005 roku, a kiedy powróciła dziewięć lat później, okazało się, że widownia HBO wciąż nie jest gotowa na taką komedię. Drugi sezon "The Comeback" miał oglądalność oscylującą w granicach 0,2 mln - i nie mówię tu o Polsce, tylko o Stanach Zjednoczonych. Mimo to zdecydowano się na zamówienie trzeciego.

I fajnie by było, gdyby oglądalność choć trochę wzrosła, choćby dlatego, że Lisa Kudrow zasługuje na to, aby ją oglądać. Jako aktorka, która nie przestaje walczyć, choć jej kariera nie potoczyła się jak powinna, daje z siebie wszystko i zasługuje na wszelkie nagrody tego świata. "The Comeback" to wyśmienita satyra na bagno zwane show businessem, które zupełnie zwyczajne jednostki ludzkie potrafi wciągnąć i zamienić w odrażające kreatury.

Serial bezlitośnie obnaża kulisy tworzenia programów typu reality show i ostro kpi z przemysłu rozrywkowego, nie oszczędzając ani producentów, ani widzów, ani wszelkiego rodzaju gwiazd i gwiazdeczek. To i kawał brutalnej prawdy o Hollywood, i gorzka historia kobiety, która całe życie walczy jak szalona, żeby tylko być częścią tego towarzystwa, i po prostu dobrze napisana komedia z wybitną rolą Lisy Kudrow. Warto zobaczyć.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA