8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

Milo Ventimiglia pojawi się w nowych odcinkach "Gilmore Girls". "Kości" wracają w kwietniu. Pierwsze zdjęcie z planu crossovera "Flasha" i "Supergirl". A oprócz tego "Z Archiwum X", "Castle" i nie tylko.

1. Milo Ventimiglia pojawi się w nowych odcinkach "Gilmore Girls". Milo Ventimiglia powróci do "Gilmore Girls" jako Jess, były chłopak Rory. W serialu pojawi się także Sutton Foster, znana m.in. z "Bunheads", czyli drugiego serialu Amy Sherman-Palladino.

2. "Kości" wracają w kwietniu. Powrót "Kości" został zaplanowany na czwartek 14 kwietnia.

3. Hayley Atwell w pilocie ABC. Hayley Atwell dostała główną rolę w pilocie "Conviction", zamówionym przez ABC. To oznacza, że szanse na 3. sezon "Agentki Carter" właśnie zmalały.

4. USA Network zamawia serialowego "Strzelca". USA Network zamówiło serial "Shooter" z Ryanem Philippe'em.

5. Lekki spadek oglądalności "Z Archiwum X". Oglądalność "Z Archiwum X" w czwartym odcinku spadła do 8,25 mln/2,5.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj znajdziecie foty z 11. odcinka 8. sezonu, czyli "Dead Red".

7. Nasim Pedrad zagra 14-letniego chłopca w pilocie komedii. Znana z "Saturday Night Live" Nasim Pedrad wcieli się w w 14-letniego chłopaka w komedii "Chad: An American Boy" zamówionej przez FOX-a. Serial opowiadać będzie o dorastaniu w rodzinie pochodzącej z Bliskiego Wschodu.

8. Pierwsze zdjęcie z planu crossovera "Flasha" i "Supergirl". Odcinek już powstaje, emisja zaplanowana jest na 28 marca.

Those two emblems look pretty good together... @melissabenoist

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grant Gustin (@grantgust)