8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

Prawie wszyscy nasi dawni znajomi wrócą w nowym sezonie "Gilmore Girls". "Master of None" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja CW ogłosiła datę premiery "Containment" i nie tylko. A oprócz tego "Flash", "Arrow", "Żona idealna", "Ash vs Evil Dead".

1. Kolejne miłe powroty do "Gilmore Girls". Do "Gilmore Girls" wracają praktycznie wszyscy - tylko o Melissie McCarthy nic nie słychać. Zapowiedziano powroty Jareda Padaleckiego (Dean), Vanessy Marano (April), Davida Sutcliffe'a (Chris), wracają także Emily Kuroda (pani Kim), Danny Strong (Doyle) i barwni mieszkańcy miasteczka. Pełną listę znajdziecie w galerii TVLine. Poniżej kolejne foto z planu.

2. "Master of None" z zamówieniem na 2. sezon. Serial Aziza Ansariego powróci z 2. sezonem w 2017 roku.

3. Daty finałów i premier seriali CW. Telewizja CW ogłosiła plany na najbliższe miesiące. I tak, 12 kwietnia zakończy swój sezon "iZombie", a 18 kwietnia "Crazy Ex-Girlfriend". 19 kwietnia premierę będzie miał nowy serial "Containment" zaś 15 kwietnia - w poniedziałek - powróci do ramówki "Reign". Z kolei na 2 czerwca zapowiedziany został powrót "Beauty and the Beast".

4. Blair Underwood w "Żonie idealnej". Blair Underwood pojawi się gościnnie w roli właściciela motelu, którego córka zginęła od przypadkowej kuli.

5. Paget Brewster znowu w "Criminal Minds". Paget Brewster znów wpadnie gościnnie do "Criminal Minds". Aktorka opuściła serial w 7. sezonie, ale już raz gościnnie się pojawiła - w 200. odcinku.

6. Nowe twarze w ekipie "Ash vs Evil Dead". Lee Majors zagra ojca Asha Williamsa, z kolei Ted Raimi wcieli się w Cheta, kumpla Asha z dzieciństwa.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 14. odcinka 4. sezonu, czyli "Code of Silence".

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Flasha". Tutaj obejrzycie foty z 14. odcinka 2. sezonu, czyli "Escape from Earth-2".

flash4567

REKLAMA