Najlepsze występy gościnne w historii "Przyjaciół"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

George Clooney i Noah Wyle (sezon 1, odcinki 16 i 17 - "The One with Two Parts")

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

"Przyjaciele" (Fot. NBC)


Zaczynamy z wysokiego C. C jak Clooney. Z bonusem w postaci Noaha Wyle'a. Ci dwaj panowie w latach 90. byli prawdziwymi bożyszczami kobiet (jeden z nich jest nim do teraz), grając swoje role w "Ostrym dyżurze". Oczywiście w "Przyjaciołach" pojawili się również jako pracownicy służby zdrowia, którzy zawrócili w głowie Monice i Rachel. Ostatecznie z ewentualnego romansu nic nie wyszło, do czego obie panie walnie się przyczyniły.

Rachel, z powodu braku ubezpieczenia, wykorzystuje w szpitalu tożsamość Moniki. Tym samym Monice nie pozostaje nic innego, jak tylko udawać swoją najlepszą przyjaciółkę. Szybko prowadzi to do serii nieporozumień i klasycznych sitcomowych gagów. Po tak specyficznej randce obaj panowie musieli szybko uciec, nie było innego wyjścia.

Występ Clooneya i Wyle'a był bardzo cynicznym zagraniem ze strony producentów - liczyli oni, że występ gwiazd przyciągnie przed ekrany dodatkowych widzów i zapewni jeszcze lepszą oglądalność. Cel został osiągnięty - w kolejnym tygodniu widownia była wyższa już o 4 miliony.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10