7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Znamy datę powrotów "Awkward" i "Faking It". Damon Wayans Sr. w pilocie "Zabójczej broni". Ashley Judd w "Twin Peaks". A oprócz tego "Z Archiwum X", "Supernatural", "Jezioro marzeń".

1. Znamy datę powrotów "Awkward" i "Faking It". Obie komedie MTV powrócą 15 marca. Dla "Awkward" to już ostatni sezon, z kolei "Faking It" rozpocznie sezon o numerze 3.

2. Ashley Judd w "Twin Peaks". Ashley Judd pojawi się w nowym sezonie "Twin Peaks". Deadline donosi także, że w serialu ponownie zobaczymy Warrena Frosta, 90-letniego obecnie ojca Marka Frosta, który znów wcieli się w dr. Willa Haywarda.

3. Damon Wayans Sr. w pilocie "Zabójczej broni". Damon Wayans Sr. wcieli się w jedną z głównych postaci policjantów w pilocie "Lethal Weapon".

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 14. odcinka 11. sezonu, czyli "The Vessel".

5. Powrót "Jeziora marzeń" do TV? Nie ma szans! Wszystkie seriale wracają, ale "Jezioro marzeń" raczej nie wróci. Tak przynajmniej mówi Katie Holmes, której zdaniem to serial mocno osadzony w latach 90., zanim jeszcze życie nastolatków (i nie tylko) zaczęło kręcić się wokół internetu. Dziś tego klimatu już nie ma i trudno byłoby to odtworzyć.

6. Candice Bergen w pilocie ABC. Candice Bergen zagra kobietę, u której wykryto raka, w pilocie nowej komedii "Pearl". Główna bohaterka jest prawdziwą głową rodziny, zaczyna więc sterować życiem wszystkich dookoła, żeby przetrwali po jej śmierci.

7. Mulder, Scully i dwójka nowych agentów. W 5. odcinku miniserii "Z Archiwum X" pojawią się agenci Einstein i Miller, grani przez Lauren Ambrose i Robbiego Amella. TVLine opublikowało zdjęcie całej czwórki.

x-files-xclusive-watermarked

REKLAMA