7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Zwiastun nowego sezonu "Gry o tron" już za chwilę. Gabriel Mann w obsadzie "Raya Donovana". Summer Glau na zdjęciach z "Castle". A oprócz tego "Supergirl", "The 100" i nie tylko.

1. Zwiastun "Gry o tron" już za chwilę. HBO opublikowało teaser trailera (!) "Gry o tron", a już dziś, podczas amerykańskiej premiery serialu "Vinyl", ma zostać pokazany pełny trailer, zawierający nowe sceny.

2. Zdjęcia z nowego odcinka "Supergirl". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 14. odcinka zatytułowanego "Truth, Justice and the American Way". Pojawi się w nim Italia Ricci.

3. Mark-Paul Gosselaar w pilocie FOX-a. Mark-Paul Gosselaar dostał główną rolę męską w pilocie "Pitch", opowiadającym o kobiecie, która próbuje się przebić w męskim świecie baseballu. Główną rolę gra Kylie Bunbury.

4. Jonah Hill znów w "Saturday Night Live". Jonah Hill poprowadzi "SNL" 8 marca i będzie to już jego czwarty raz. Gościem muzycznym odcinka będzie "Future".

5. Gabriel Mann w obsadzie "Raya Donovana". Gabriel Mann pojawi się w serialu telewizji Showtime w roli agresywnego prawnika, reprezentującego ważnych klientów. Zobaczymy go przynajmniej w trzech odcinkach 4. sezonu.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The 100". Tutaj znajdziecie foty z 5. odcinka 3. sezonu, czyli "Hakeldama".

7. Summer Glau na zdjęciach z "Castle". W 14. odcinku 8. sezonu, czyli "G.D.S.", będzie spotkanie dawnej ekipy "Firefly" - u boku Nathana Filliona pojawi się Summer Glau. Zagra prywatną detektyw, która będzie rywalizować z Rickiem.

glau01
glau02
glau03