Hity tygodnia: "American Crime Story", "Chirurdzy", "Flash", "Crazy Ex-Girlfriend", "Billions"

1 2 3 4 5 6 7 8 9

"Flash" - sezon 2, odcinek 13 ("Welcome to Earth-2")

"The Flash" (Fot. The CW)

"The Flash" (Fot. The CW)


Mateusz Piesowicz: Okazja, żeby pochwalić jakiś komiksowy serial od CW zdarza się tak rzadko, że chyba muszę sobie zakreślić dzisiejszą datę. Hit dla "Flasha" jest jednak w pełni zasłużony, bo wizyta na drugiej Ziemi wypadła naprawdę nieźle, a przede wszystkim pozwoliła nie nudzić się ani przez chwilę.

Alternatywny świat robił wrażenie zarówno swoim wyglądem (wyobraźcie sobie lata 20. ubiegłego wieku przeniesione do przyszłości - to było coś w tym stylu), jak i jego mieszkańcami, wśród których znaleźli się sami starzy nowi znajomi. Zastanawiam się tylko, czy teraz należy bardziej pochwalić scenarzystów za to, jak przedstawili dobrze znane postacie na nowo, czy może raczej zganić, że odpowiedniki bohaterów są w niemal każdym przypadku ciekawsze od oryginałów? Może lepiej to zostawmy.

Zwłaszcza że to był po prostu udany odcinek, w którym wreszcie pojawiły się jakieś emocje i niespodziewane zwroty akcji. Ba, nawet Jay Garrick przestał na chwilę pełnić rolę paprotki! Oby tylko druga część tej historii utrzymała poziom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
REKLAMA