8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

W nowym odcinku "Z Archiwum X" będzie szalona scena z agentem Mulderem. Netflix zapowiada trailer "Daredevila". Apple tworzy serial z Dr. Dre. "Vinyl" już dostępny w HBO GO bez abonamentu. A oprócz tego "Shameless", "Scream Queens", "Agentka Carter", "The Last Man on Earth".

1. Przed nami szalona scena z agentem Mulderem. W 5. odcinku miniserii "Z Archiwum X" Mulder i Scully będą próbowali skontaktować się z zamachowcem, który znajduje się w stanie śpiączki. Agent Mulder spożyje magiczne grzybki, dzięki którym uda się w szaloną podróż, która ma zawierać chodzenie bez koszulki, tańce w stylu county, bicze, a także pewne znajome twarze. TV Guide twierdzi, że żadne spoilery nie przygotują nas na to, co zobaczymy.

2. Netflix zapowiada trailer "Daredevila". Teasery trailerów to ostatnio modna rzecz, oto kolejny.

3. Apple tworzy serial z Dr. Dre. Apple planuje swój pierwszy serial, "Vital Signs". Projekt będzie składać się z sześciu odcinków i opowiadać o życiu rapera Dr. Dre. W serialu mają się także pojawić Sam Rockwell i Mo McCrae.

4. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Shameless". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 7. i 8. odcinka 6. sezonu.

5. Emma Roberts w 2. sezonie "Scream Queens". Emma Roberts potwierdziła, że ją zobaczymy w 2. sezonie "Scream Queens". Oficjalnie obsady jeszcze nie potwierdzono, ale Ryan Murphy chciałby, aby wróciły także Jamie Lee Curtis i Lea Michele.

6. "Vinyl" już dostępny w HBO GO bez abonamentu. Dziś o godz. 20:10 w HBO debiutuje "Vinyl". Dwugodzinny pierwszy odcinek już teraz możecie obejrzeć w HBO GO bez żadnych opłat. Nasza recenzja tutaj.

7. Walentynki z agentką Carter. Na twitterowym profilu "Agentki Carter" pojawiły się wczoraj specjalne kartki walentynkowe wraz z zachętą do oglądania kolejnych odcinków.

8. Plakat zapowiadający powrót "The Last Man on Earth".

last-man057

REKLAMA