7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

Jeszcze jeden powrót do "Gilmore Girls". "Simpsonowie" będą mieć odcinek na żywo. "The Mindy Project" wraca w kwietniu. A oprócz tego "Żona idealna", "Better Call Saul" i nie tylko.

1. Jeszcze jeden powrót do "Gilmore Girls". W serialu pojawi się ponownie pies Lorelai, Paul Anka. Jak policzyło TVLine, Paul Anka musi mieć już jakieś 120 "ludzkich" lat.

2. "Simpsonowie" będą mieć odcinek na żywo. "Simpsonowie" to pierwszy serial animowany, który planuje wyemitować w maju fragment odcinka tworzony na żywo. Będzie on trwał tylko 3 minuty, ale i tak brzmi to jak duże wyzwanie (które jest możliwe dzięki technologii motion capture). W czasie rzeczywistym będą musieli pracować nie tylko animatorzy. Także Dan Castellaneta, który podkłada głos Homerowi i nie tylko, będzie musiał pojawić się w studiu i grać na żywo. Na dodatek nie raz, a dwa razy, bo Wschodnie i Zachodnie Wybrzeże będą miały inne wersje odcinka, ze względu na różnicę czasową.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 16. odcinka 7. sezonu, czyli "Hearing".

4. "Unforgettable" znowu skasowane. Po czterech sezonach telewizja A&E, która przejęła serial od CBS, skasowała "Unforgettable".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Better Call Saul". Tutaj znajdziecie foty z 2. odcinka 2. sezonu, czyli "Cobbler".

6. Joel McHale w pilocie komedii CBS. Joel McHale dostał główną rolę w komedii "The Great Indoors", której twórcą jest Mike Gibbons ("Tosh.0"). Zagra reportera "The Great Outdoors", który wspinał się na góry, spotykał niedźwiedzie i przeżywał różne przygody. Po tym jak przydarzyła mu się kontuzja, zmuszony jest siedzieć za biurkiem i zajmować się social mediami, otoczony grupką 20-latków.

7. "The Mindy Project" wraca w kwietniu. A dokładniej 12 kwietnia.

REKLAMA