Brutalnie szczery trailer "The Walking Dead" [wideo]

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Ekipa Screen Junkies, jak zawsze z brutalną szczerością, podsumowała trzy najnowsze sezony "The Walking Dead" - serialu, który oglądamy za długo, żeby przestać.

W szczerym zwiastunie najnowszych sezonów "The Walking Dead" ekipa Screen Junkies nabija się z oczywistości. Wideo rozpoczyna się żartem, że jest to serial, który oglądamy, bo straciliśmy na niego już za dużo czasu, żeby teraz przestać. Ale nie da się ukryć, że w każdej serii mamy przynajmniej "cztery godziny czystego wypełniacza", kiedy to bohaterowie chodzą i chodzą bez końca.

Po wypunktowaniu tych oczywistości internetowi prześmiewcy przechodzą do nabijania się z kolejnych postaci i ich losów, powtarzalności pewnych schematów, oraz tego, jak jedni bohaterowie są zabijani, a inni zginąć nie chcą, choć logika tak by nakazywała (wiecie, o kim mowa). Dostaje się też programowi "The Talking Dead", w którym omawiane są kolejne odcinki.

Chcecie przypomnieć sobie trzy pierwsze sezony "The Walking Dead"? Proszę bardzo, oto ich szczery trailer, który pojawił się w internecie dwa lata temu.