10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Rozczarowujący start serialu "Vinyl", spadek "The Walking Dead". Kolejne powroty do "Gilmore Girls". Jason Momoa na zdjęciach z "Frontier". A oprócz tego "Ray Donovan", "Wayward Pines", "Quantico", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Rozczarowujący start serialu "Vinyl", spadek "The Walking Dead". "Vinyl" wystartował z oglądalnością 764 tys., co jest jednym ze słabszych wyników seriali dramatycznych w HBO. Z kolei "The Walking Dead" miało oglądalność 13,7 mln/6,8. To oznacza lekki spadek - jesienny finał miał 14 mln/7,0 - ale serial i tak wciąż jest potęgą.

2. Djimon Hounsou w "Wayward Pines". Djimon Hounsou dostał rolę CJ Mitchuma - filozofującego historyka - w 2. sezonie "Wayward Pines"

3. Lisa Bonet w 4. sezonie "Raya Donovana". Lisa Bonet pojawi się w "Rayu Donovanie" w roli Marisol, niestabilnej kobiety, skrywającej tajemnicę.

4. Aktorka z "Czystej krwi" jako Van Helsing. Kelly Overton dostała główną rolę w seriaku "Van Helsing" telewizji SyFy (tak, Van Helsing będzie teraz kobietą - a dokładniej córką TEGO Van Helsinga).

5. Zdjęcia z powrotu "Quantico". Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć z nowego odcinka "Quantico".

6. Josh Bowman będzie Kubą Rozpruwaczem. Znany z "Zemsty" Josh Bowman dostał rolę w pilocie ABC "Time After Time". W serialu będą podróże w czasie - zobaczymy młodego H.G. Wellsa (Freddie Stroma) ścigającego w przeszłości Kubę Rozpruwacza (Bowman). Showrunnerem serialu jest Kevin Williamson.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 12. odcinka 12. sezonu, czyli "My Next Life". Powróci w nim pierwsza pacjentka Meredith.

8. Paul Lee odchodzi z ABC. Paul Lee już nie będzie szefem ABC. Zastąpi go Channing Dungey.

9. Kolejne powroty do "Gilmore Girls". Jak wszyscy, to wszyscy! Do Stars Hollow wrócą także Sally Struthers i Michael Winters, czyli Babette i Taylor.

10. Jason Momoa w serialu "Frontier". Dawny Khal Drogo gra jedną z głównych ról w 6-odcinkowym serialu Netfliksa i Discovery, opowiadającym o handlu futrami w XVIII-wiecznej Ameryce. Ma to być mocna i krwawa produkcja, co widać na pierwszych zdjęciach promocyjnych.

frontier_612x380
frontier-02

REKLAMA