10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Rozczarowujący start serialu "Vinyl", spadek "The Walking Dead". Kolejne powroty do "Gilmore Girls". Jason Momoa na zdjęciach z "Frontier". A oprócz tego "Ray Donovan", "Wayward Pines", "Quantico", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Rozczarowujący start serialu "Vinyl", spadek "The Walking Dead". "Vinyl" wystartował z oglądalnością 764 tys., co jest jednym ze słabszych wyników seriali dramatycznych w HBO. Z kolei "The Walking Dead" miało oglądalność 13,7 mln/6,8. To oznacza lekki spadek - jesienny finał miał 14 mln/7,0 - ale serial i tak wciąż jest potęgą.

2. Djimon Hounsou w "Wayward Pines". Djimon Hounsou dostał rolę CJ Mitchuma - filozofującego historyka - w 2. sezonie "Wayward Pines"

3. Lisa Bonet w 4. sezonie "Raya Donovana". Lisa Bonet pojawi się w "Rayu Donovanie" w roli Marisol, niestabilnej kobiety, skrywającej tajemnicę.

4. Aktorka z "Czystej krwi" jako Van Helsing. Kelly Overton dostała główną rolę w seriaku "Van Helsing" telewizji SyFy (tak, Van Helsing będzie teraz kobietą - a dokładniej córką TEGO Van Helsinga).

5. Zdjęcia z powrotu "Quantico". Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć z nowego odcinka "Quantico".

6. Josh Bowman będzie Kubą Rozpruwaczem. Znany z "Zemsty" Josh Bowman dostał rolę w pilocie ABC "Time After Time". W serialu będą podróże w czasie - zobaczymy młodego H.G. Wellsa (Freddie Stroma) ścigającego w przeszłości Kubę Rozpruwacza (Bowman). Showrunnerem serialu jest Kevin Williamson.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 12. odcinka 12. sezonu, czyli "My Next Life". Powróci w nim pierwsza pacjentka Meredith.

8. Paul Lee odchodzi z ABC. Paul Lee już nie będzie szefem ABC. Zastąpi go Channing Dungey.

9. Kolejne powroty do "Gilmore Girls". Jak wszyscy, to wszyscy! Do Stars Hollow wrócą także Sally Struthers i Michael Winters, czyli Babette i Taylor.

10. Jason Momoa w serialu "Frontier". Dawny Khal Drogo gra jedną z głównych ról w 6-odcinkowym serialu Netfliksa i Discovery, opowiadającym o handlu futrami w XVIII-wiecznej Ameryce. Ma to być mocna i krwawa produkcja, co widać na pierwszych zdjęciach promocyjnych.

frontier_612x380
frontier-02

REKLAMA