Zdjęcia z finałowego odcinka "Z Archiwum X"

Przed nami już tylko jeden odcinek miniserii "Z Archiwum X", w którym wróci wątek główny związany z kosmitami. Ze zdjęć wynika, że będzie się działo (choć oczywiście nie wiemy, czy z sensem), a poza tym szykuje się pewien powrót. Spoilery!

Miniseria "Z Archiwum X" dobiega już powoli końca, przed nami tylko odcinek "My Struggle II", będący kontynuacją głównonurtowego "My Struggle". Tym razem zobaczymy otwarcie ze Scully i jak FOX już ujawnił, będzie ono zawierało dość przerażającą scenę z kosmicznym DNA w roli głównej.

W zwiastunie odcinka pojawiają się Joel McHale, Lauren Ambrose, Robbie Amell, William B. Davis. Nie zabrakło też Davida Duchovny'ego - którego w ogóle nie ma na zdjęciach poniżej, co wzbudziło pewne podejrzenia. Bezpodstawne, bo wiadomo, że Mulder w odcinku się pojawi i będzie groził człowiekowi, który jego zdaniem stoi za wszystkim co najgorsze.

Wiadomo także, że w "My Struggle II" będziemy świadkami zachorowań na tajemniczą chorobę i związanej z tym paniki. Powróci agentka Reyes (Annabeth Gish), której w tym sezonie jeszcze nie widzieliśmy. Chris Carter zapowiada, że cała historia skończy się wielkim cliffhangerem, co daje nadzieję na kontynuację w jakiejś formie (ale o zamówieniu kolejnego sezonu na razie nie słychać).

xfiles-02

xfiles-03

xfiles-04

xfiles-05

xfiles-06

xfiles-07

xfiles-08

xfiles-09

xfiles-10

REKLAMA