8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Vinyl" (Fot. HBO)

"Vinyl" (Fot. HBO)

"Vinyl" z zamówieniem na 2. sezon. Data powrotu "Orphan Black". David Morrissey w 2. sezonie "The Missing". A oprócz tego "Skandal", "Luke Cage", "The Big Bang Theory" i nie tylko.

1. "Vinyl" z zamówieniem na 2. sezon. HBO zamówiło 2. sezon muzycznego serialu "Vinyl" po wyemitowaniu zaledwie jednego odcinka (którego oglądalność rozczarowała).

2. Data powrotu "Orphan Black". Serial BBC America wraca z 4. sezonem 14 kwietnia. W tym roku będzie emitowany nie w soboty, a w czwartki.

3. David Morrissey w 2. sezonie "The Missing". W 2. sezonie "The Missing", do którego zdjęcia już ruszają, zobaczymy Sama i Gemmę (Morrissey i Keeley Hawes), których córka znikła w 2003 roku, a teraz pojawił się jej ślad. Powróci Tchéky Karyo jako det. Julien Baptiste, w obsadzie jest także znana z "Breaking Bad" Laura Fraser.

4. Joe Morton w stałej obsadzie "Skandalu". Joe Morton, który dostał Emmy za gościnny występ w "Skandalu", został awansowany do stałej obsady.

5. Amazon zamawia kolejny serial Jill Soloway. "I Love Dick" - taki tytuł nosi nowa komedia twórczyni "Transparent", zamówiona przez Amazon. Ma to być serialowa adaptacja książki Chrisa Krausa z 1997 roku, w której opisywał barwną społeczność akademicką z Marfy w Teksasie. Głównymi bohaterami jest małżeństwo, zauroczone profesorem o imieniu Dick. Książka opowiada ich historię z dwóch perspektyw.

6. "Hairspray Live!" w grudniu w NBC. Musical "Hairspray Live!" zostanie pokazany 7 grudnia.

7. Zdjęcia z 200. odcinka "The Big Bang Theory". Szykuje się kilka miłych powrotów, w tym Christine Baranski. Galeria dostępna tutaj.

107830_D2805b

8. Luke Cage na plakacie promocyjnym.

REKLAMA