Nie zapraszajcie Melisandre na pępkowe! [wideo]

"Late Night" (Fot. NBC)

"Late Night" (Fot. NBC)

Seth Meyers ma dziwny zwyczaj zapraszania bohaterów "Gry o tron" na sympatyczne imprezy ze znajomymi. Poprzednio była kolacja z Jonem Snowem, teraz Melisandre zaszalała podczas imprezy związanej z narodzinami dziecka.

W "Late Night with Seth Meyers" pojawił się skecz z Melisandre, która wpadła na pępkowe żony gospodarza programu i okazało się, że nie jest to impreza dla niej. Przyszła mama i jej koleżanki dowiedziały się, że "Noc jest ciemna i pełna strachów", a także "Nie ma nieba, jest tylko piekło i cały czas w nim żyjemy". Pojawiła się lekka i zabawna historia o narodzinach demona, wspomniany został także Jon Snow, który być może żyje, a być może nie.

W programie nie zabrakło także "zwykłej" rozmowy z Carice van Houten, która mówiła, co ją zawsze najbardziej interesuje w nowych scenariuszach "Gry o tron" - czy przeżyje, czy będzie musiała się rozbierać i czy w końcu będzie latać na smoku - a także komentowała zupełnie nową dla wszystkich sytuację, w której serialowa ekipa ma władzę nad wszystkimi spoilerami z nowego sezonu.