6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

Kolejne wieści z planu "Gilmore Girls". Abigail Spencer w pilocie NBC. Joe Manganiello w nowym serialu History. A oprócz tego "Bates Motel", "Flash", "Saturday Night Live".

1. Kolejne wieści z planu "Gilmore Girls". Jackson Douglas, który gra serialowego Jacksona, męża Sookie, pochwalił się na Twitterze, że pojawi się w nowych odcinkach "Gilmore Girls". Przy czym wciąż nie wiadomo, co z Melissą McCarthy. A tymczasem Jared Padalecki już jest na planie serialu.

2. Fani chcą, aby Deadpool poprowadził "Saturday Night Live". W internecie można znaleźć petycję, której autorzy zwracają się do producentów "Saturday Night Live" z prośbą, by jeden odcinek poprowadził Ryan Reynolds, ale koniecznie w kostiumie Deadpoola. W tej chwili jest prawie 70 tys. podpisów.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Flasha". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 15. odcinka 2. sezonu, czyli tego z King Sharkiem.

4. Zdjęcia z powrotu "Bates Motel". Tutaj obejrzycie zdjęcia z premiery 4. sezonu "Bates Motel". Odcinek nosi tytuł "A Danger to Himself and Others", na zdjęciach możecie zobaczyć Normę i jej syna w identycznych szlafrokach. Od 5 marca w sobotnie wieczory serial - pod tytułem "Psychoza" - pokazywać będzie TVP2. Emisja o godz. 23:25, po dwa odcinki naraz.

5. Abigail Spencer w pilocie NBC. Abigail Spencer zagra główną rolę kobiecą w pilocie "Time", którego twórcami są Shawn Ryan ("The Shield") i Eric Kripke ("Supernatural"). Serial opowiadać będzie o trójce osób, które podróżują w czasie, by pokonać genialnego kryminalistę i zmienić dzieje ludzkości. Spencer wcieli się w profesorkę historii, która zostanie poproszona przez rząd w udziale w tej misji.

6. Joe Manganiello w nowym serialu History. Joe Manganiello wcieli się w nowym serialu "SIX" w komandosa Navy SEALs. Składający się z ośmiu odcinków serial opowiadać będzie o elitarnym oddziale, walczącym z talibami w Afganistanie. Ich misja się zmienia, kiedy odkrywają, że pewien amerykański obywatel współpracuje z terrorystami. W serialu grać będzie także znany z "Zemsty" Barry Sloane.

REKLAMA