6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

FOX myśli o kontynuacji "Z Archiwum X". Italia Ricci na zdjęciach z "Supergirl". Azrael na zdjęciach z planu "Gotham". A oprócz tego "24: Legacy" i inne nowości.

1. FOX myśli o kontynuacji "Z Archiwum X". Oficjalnych planów na razie nie ma, ale David Madden z FOX-a mówi w rozmowie z Variety, że przedstawiciele stacji są zachwyceni tym, jak widzowie zareagowali na nowe odcinki "Z Archiwum X", i myślą o kontynuacji. - Wydaje się, że jest publiczność, która chętnie zobaczy więcej odcinków - oznajmił Madden.

2. Italia Ricci na zdjęciach z "Supergirl". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 14. odcinka "Supergirl", w którym pojawi się Italia Ricci w roli Siobhan Smythe, drugiej asystentki Cat Grant i zarazem rywalki Kary.

3. Anna Diop w "24: Legacy". Anna Diop zagra żonę głównego bohatera w "24: Legacy".

4. Anna Gunn w pilocie ABC. Anna Gunn dostała rolę matki jednego z głównych bohaterów w nowej komedii ABC, "Chunk & Bean".

5. Philip Winchester w "Chicago Law". Philip Winchester to pierwszy aktor obsadzony w jednej z głównych ról w nowej produkcji Dicka Wolfa z serii Chicago.

6. Azrael na zdjęciach z planu "Gotham". Zdjęcia do obejrzenia tutaj, ale uwaga na spoiler - jeśli klikniecie, poznacie tożsamość Azraela.