Wasze hity tygodnia - które seriale wygrały?

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Wasze hity tygodnia tym razem wygrało "The Walking Dead", a tuż za nim znalazły się "American Crime Story" i "Suits". Obecności kitów nie stwierdzono.

"The Walking Dead" - sezon 6, odcinek 9 ("No Way Out")

Pablito: Nie oglądam tego serialu, żeby być świadkiem jakichś niesamowitych rozwiązań fabularnych czy rozterek moralnych. Oglądam to dlatego, że chcę widzieć Daryla, który zachowuje się jak megakozak, Ricka, który znajduje się trochę na skraju szaleństwa, ale wciąż jest liderem i to on podejmuje wszystkie decyzje, Michonne, która ratuje komuś tyłek. Do tego przydałaby się jakaś dobra sieczka zombie. W tym odcinku wszystko to dostałem i to z nawiązką.

"American Crime Story" - sezon 1, odcinek 3 ("The Dream Team")

Mateusz: W tym odcinku akcja zwalnia, bo nie ma pościgów i przystawiania sobie rewolweru do głowy, ale to pozorne zwolnienie, bo akcje napędza opracowywanie obrony O.J.-a i granie na nutach rasizmu. Świetnie ukazane kulisy.

"Suits" - sezon 5, odcinek 14 ("Self Defense")

Kappa: Wiele się działo w tym odcinku. Dynamiczna rozprawa. Coś czuję, że Harvey zniszczy w sądzie panią prokurator.

"Teen Wolf" - sezon 5, odcinek 17 ("A Credible Threat")

Dziewczyna: Wrócił trener, wróciło lacrosse, wrócił stary dobry "Teen Wolf". Kira udowodniła, że jak chce to potrafi skopać komuś tyłek, a i matka Malii postanowiła odwiedzić córkę, słowem świetny odcinek.

"American Crime" - sezon 2, odcinek 7

Daniel T.: Wskazówka na tarczy dramatu zaczyna pędzić. Ofiara, jaką jest Taylor Blaine, jest już na tyle zaszczuta, że nie za bardzo wie, co robi.

"Flash" - sezon 2, odcinek 14 ("Escape from Earth-2")

Meg: Okazuje się, że bohaterowie z Earth-2 mają kilka wspólnych cech z tymi z Earth-1. W decydującym momencie postępują właściwie. Dzięki temu udaje się uratować Jesse i Barry'ego oraz wrócić na Earth-1. Nie wszystko jednak kończy się szczęśliwie – Jay z powrotem trafia na Earth-2.

"Shameless" - sezon 6, odcinek 6 ("NSFW")

michu: Każdy powrót do tej rodzinki jest bardzo przyjemny, podoba mi się wspólne życie Fiony z tym kolesiem, ale gwiazdą odcinka był Carl. Szczerze mnie wzruszył jego wątek w tym odcinku, zmienił się na zawsze, ale wciąż jest nim ten dzieciak, który potrzebuje Fiony.

"The Big Bang Theory" - sezon 9, odcinek 16 ("The Positive Negative Reaction")

Hankie: Kilka razy się zaśmiałam, do tej pory jestem w szoku. Miła odmiana.

"Better Call Saul" - sezon 2, odcinek 1 ("Switch")

Kappa: Idealny powrót.

"Vinyl" - sezon 1, odcinek 1 ("Pilot")

Murakamisa: Świetna muzyka, klimat tamtej epoki, znakomite aktorstwo i realizacja w najdrobniejszych szczegółach i do tego ten specyficzny styl Martina Scorsese.

"iZombie" - sezon 2, odcinek 13 ("The Whopper")

Pablito: Ten serial jest lepszy z odcinka na odcinek, a Liv zabawniejsza w każdym kolejnym wcieleniu. Do tego Blaine, Ravi, Major... Wszyscy są absolutnie genialni.

"Wikingowie" - sezon 4, odcinek 1 ("A Good Treason")

Meg: Paryż został zdobyty. Teraz nastał czas walki o władzę. Aslaug chciałaby przejąć władzę w Kattegat, jednak ciężko ranny Ragnar wraca spod bram Walhalli do życia. Kalf dzieli się władzą z Lagerthą, co nie wszystkim się podoba i zmusza ich do krwawego rozprawienia się z przeciwnikami. Trudności ma też Rollo. Nie dość, że dopiero co poślubiona żona go nienawidzi, to jeszcze jego ludzie obracają się przeciwko niemu.

REKLAMA