6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" (Fot. FX)

Serialowe "Fargo" nie interesuje braci Coenów. Clive Standen z główną rolą w serialu "Taken". Finał "Gravity Falls" rekordowy. A oprócz tego "House of Cards", "Prison Break" i nie tylko.

1. Serialowe "Fargo" nie interesuje braci Coenów. W rozmowie z "Radio Times" bracia Coenowie przyznali, że nie oglądają w ogóle serialu "Fargo". - Nie interesuje nas to zbytnio. To znaczy nie mamy nic przeciwko. Nie mamy z tym żadnego problemu. Po prostu to wydaje się w jakiś sposób rozwiedzione z naszym filmem - wyjaśnił Joel Coen. I dodał, że nie mają w planach robić seriali, bo wolą krótsze formy. Nie przypadkiem ich najdłuższy film ma dwie godziny i dwie minuty.

2. Mark Feuerstein w "Prison Break". Mark Feuerstein dołączył do obsady "Prison Break" w roli męża dobrze Wam znanej postaci. Spoiler możecie sprawdzić tutaj.

3. Finał "Gravity Falls" rekordowy. Finał "Gravity Falls" przyciągnął 2,9 mln widzów, co było rekordem dla stacji Disney XD.

4. Clive Standen w serialu "Taken". Znany z "Wikingów" Clive Standen dostał główną rolę w serialowej wersji "Uprowadzonej", przygotowywanej przez NBC. Zagra nieco młodszego Bryana Millsa - postać, w którą w filmie wcielał się Liam Neeson.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Brooklyn 9-9". Tutaj znajdziecie foty z 18. odcinka 3. sezonu, zatytułowanego "Cheddar".

6. Plakat zapowiadający powrót "House of Cards".

hoc-1_0

REKLAMA