7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Charo pojawi się gościnnie w "Jane the Virgin". Sarah Michelle Gellar zagra w pilocie "Cruel Intentions". Teddy Sears dostał rolę w pilocie "24: Legacy". A oprócz tego "Daredevil", podróże w czasie i nie tylko.

1. Charo pojawi się gościnnie w "Jane the Virgin". Aktorka i piosenkarka Charo zagra samą siebie w 16. odcinku. Charo oczywiście jest przyjaciółką Rogelia i pojawi się, bo będzie miała nadzieję dostać zaproszenie na pewne wydarzenie.

2. Luke Perry w serialu CW. Luke Perry wcieli się w ojca Archiego w serialu "Riverdale", opartym na komiksie Archie Comics.

3. Sarah Michelle Gellar w pilocie "Cruel Intentions". Aktorka ponownie wcieli się w Kathryn Merteuil, tyle że 15 lat starszą. Pilot będący kontynuacją popularnego filmu został zamówiony przez NBC.

4. Kathryn Hahn w pilocie Jill Soloway. Kathryn Hahn zagra jedną z głównych ról w pilocie "I Love Dick", nowego serialu Jill Soloway.

5. Teddy Sears w pilocie "24: Legacy". Teddy Sears zagra nowego szefa CTU w "24:Legacy".

6. Adam Pally w pilocie FOX-a. Adam Pally będzie podróżował w czasie w pilocie komedii "Making History". Podróże w czasie czekają również jego koleżankę z "Happy Endings", Elizę Coupe, która zagra jedną z głównych ról w komedii Setha Rogena "Future Man", zamówionej przez Hulu.

7. Elektra na plakacie "Daredevila".

daredevil-season-2-poster-elektra

REKLAMA