7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kości" (Fot. FOX)

"Kości" (Fot. FOX)

"Kości" zakończą się po 12. sezonie. Finn Jones z "Gry o tron" został Iron Fistem. Ariana Grande poprowadzi "Saturday Night Live". A oprócz tego "Casual", "Banshee", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. "Kości" zakończą się po 12. sezonie. FOX zamówił 12. sezon "Kości", składający się z 12 odcinków. Ma to już być sezon finałowy, telewizja FOX obiecuje satysfakcjonujące zakończenie.

2. Finn Jones z "Gry o tron" został Iron Fistem. Finn Jones - czyli serialowy Loras Tyrell z "Gry o tron" - dostał główną rolę w serialu "Iron Fist" Netfliksa.

3. Ariana Grande poprowadzi "Saturday Night Live". Ariana Grande będzie jednocześnie gospodarzem i gościem muzycznym odcinka "Saturday Night Live" z 12 marca.

4. Serial Jasona Batemana na Netfliksie. Jason Bateman sprzedał Netfliksowi projekt serialu dramatycznego "Ozark", opowiadającego o praniu brudnych pieniędzy w Missouri, nad jeziorem Ozark. Bateman będzie producentem, reżyserem, a także zagra główną rolę - głowy rodziny, która przeprowadza się nad jezioro i spłaca dług królowi narkotykowemu.

5. Vincent Kartheiser w "Casual". Vincent Kartheiser pojawi się w "Casual" w roli szefa funduszu venture capital, który będzie nowym partnerem Alexa. Przynajmniej dopóki ten się nie zorientuje, że łączy ich pewna dziewczyna.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 13. odcinka 12. sezonu, czyli "All Eyez on Me".

7. Plakat zapowiadający finałowy sezon "Banshee".

banshee456

REKLAMA