6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Powstaną dwie wersje finału 6. sezonu "The Walking Dead". "Houdini & Doyle" z premierą w maju. Katey Sagal w nowym sitcomie CBS. A oprócz tego "The Last Man on Earth", "The Americans" i nie tylko.

1. Powstaną dwie wersje finału 6. sezonu "The Walking Dead". Tegoroczny finał "The Walking Dead" nakręcony zostanie w dwóch różnych wersjach. Różnić się będą tylko te sceny, w których pojawi się Negan. To postać, która w komiksie dużo przeklina, a telewizja AMC przekleństw nie dopuszcza (w "Mad Men" słowo na F pojawiało się raz na sezon). Producenci nakręcą więc dwie wersje - z przekleństwami i ugrzecznioną, a następnie dadzą AMC wybór. Telewizja prawdopodobnie wyemituje wersję bez przekleństw, ale możemy liczyć na to, że wersja "właściwa" pojawi się w wydaniu DVD.

2. T.R. Knight w pilocie ABC. Znany z "Chirurgów" T.R. Knight zagra prawnika w pilocie produkowanym przez Reese Witherspoon.

3. "Houdini & Doyle" z premierą w maju. "Houdini & Doyle" zadebiutuje w FOX-ie 2 maja.

4. Zdjęcia z powrotu "The Americans". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z premiery 4. sezonu "The Americans". Odcinek nosi tytuł "Glanders".

5. Katey Sagal w nowym sitcomie CBS. Katey Sagal zagra w pilocie komedii opartej na australijskim "Upper Middle Bogan". Młoda kobieta dowiaduje się, że została adoptowana, Katey Sagal wcieli się w jej prawdziwą matkę.

6. Zdjęcia z nowego odcinka "The Last Man on Earth". Serial powróci odcinkiem "Pitch Black", a jeśli macie ochotę na ogromny spoiler, zajrzyjcie tutaj.