Wasze hity i kity tygodnia - które seriale wygrały?

1 2
"American Crime Story" (Fot. FX)

"American Crime Story" (Fot. FX)

Wasze hity tygodnia wygrywa odcinek "American Crime Story", w którym O.J. Simpson oznajmia, że jest w 100% niewinny. Tym razem nie zabrakło również kitów - bardzo łatwych do przewidzenia.

HITY TYGODNIA

"American Crime Story" - sezon 1, odcinek 4 ("100% Not Guilty")

Michail: Kolejny świetny odcinek , który dopiero daje przedsmak dania głównego czyli samego procesu.

"American Crime" - sezon 2, odcinek 8

Kama: Kiedy myślę, że już nie mogą zaskoczyć, to zaskakują, uderzając celnie i niczego nie łagodząc.

"Wikingowie" - sezon 4, odcinek 2 ("Kill the Queen")

Meg: Po ucieczce i schwytaniu Flokiego Ragnar nie ma wyjścia i musi wymierzyć mu karę stosowną do winy. Jednocześnie musi zmierzyć się z tym, że własna żona nie rozumie, dlaczego zaufany dotąd przyjaciel musi ponieść karę. W Paryżu Rollo zdobył pozycję i ma pomysły, które zyskują aprobatę, jednak wciąż nie potrafi zdobyć akceptacji własnej żony. Dużo dzieje się w Anglii, gdzie król Ecbert decyduje się przyjść z pomocą odsuniętej od władzy królowej Mercji Kwenthrith, co może wywołać wojnę.

"Jane the Virgin" - sezon 2, odcinek 12 ("Chapter Thirty-Four")

Abiga: Jak zawsze super, zabawne i Jane nadal zostaje "virgin".

"Billions" - sezon 1, odcinek 6 ("The Deal")

Ola: Za eksplozję emocji i wybuchy temperamentów godne teen dramy. Na marginesie - czy tylko mnie się wydaje, że Wendy może grać do tylko swojej bramki i manipulować wszystkimi wokół?

"Better Call Saul" - sezon 2, odcinek 2 ("Cobbler")

M.B: Ależ pięknie się ogląda to, co wyczynia Jimmy. A w tym odcinku dostaliśmy jeszcze więcej Mike'a. Przy inteligentnym serialu czas płynie za szybko.

"Vinyl" - sezon 1, odcinek 2 ("Yesterday Once More")

VisitorQ: Głównie za napompowanego koką i alkoholem, szalejącego Richiego i sentymentalną podróż w dawne czasy jego żony. Olivia Wilde wygląda fenomenalnie w swojej roli, niczym żywcem wyciągnięta z tamtych lat.

"Dziewczyny" - sezon 5, odcinek 1 ("Wedding Day")

VisitorQ: Uwielbiam ten serial, kocham go wręcz, jest zabawny, momentami dziwny, inteligentny i naprawdę wiele razy odnosił się do moich osobistych problemów. A "Dziewczyny" najlepsze są wtedy kiedy ich odcinki przypominają małe zamknięte całości ("Welcome to Bushwick", "Beach House"), niczym krótkometrażowe fabuły. Fabuły, które bez problemu Lena mogłaby rozwinąć do postaci pełnometrażowych filmów. I taka właśnie jest premiera nowego sezonu - dowcipna, pokręcona opowieść o ślubie, nad którym wisi jakieś dziwne fatum. Kocham i czekam na więcej.

"Teen Wolf" - sezon 5, odcinek 18 ("Maid of Gevaudan")

LuKe: To już drugi sezon, kiedy ciężko patrzy mi się na Nastoletniego Wilkołaka. Fabuła zawsze była mocno umowna ale w tym sezonie jest tyle luk i tylu bohaterów, że ciężko to ogarnąć. ALE... dwa ostatnie odcinki dają radę. "The Maid of Gevaudan" co prawda dał nam fatalne francuskie akcenty, ale za to piękne kostiumy i świetną scenę zabicia La Bete. No i odpowiedź na pytanie, kto nią jest. Ale czy na pewno? Czy to tylko wprowadzenie do kolejnego twistu?

"Suits" - sezon 5, odcinek 15 ("Tick Tock")

Kiraz: Genialna przemowa Mike'a w sądzie.

"The Night Manager" - odcinek 1

Meg: Niby zwyczajny pracownik nocnej zmiany w hotelu, a jednak tak niezwykły. Człowiek, który znajdując się w środku niecodziennych wydarzeń potrafi zachować zimną krew i działać, co wcale nie jest dziwne, gdy okazuje się, że jest byłym żołnierzem. I to wszystko czyni z niego idealnego szpiega.

1 2
REKLAMA