Sophie Turner zdradziła spoiler z "Gry o tron"

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

W internetach karierę robi dziś Vine z krótką wypowiedzią Sophie Turner z "Gry o tron". Wszystko dlatego, że aktorka podczas rozmowy na czerwonym dywanie przypadkiem chyba zdradziła nam wszystkim spoiler.

OK, być może nazywanie tego spoilerem jest przesadą, ale internet zwariował na punkcie Vine'a z kilkusekundową wypowiedzią aktorki, która w "Grze o tron" wciela się w Sansę Stark. Sophie Turner przypadkiem zdradziła, że jej bohaterka nie pożegna się ze światem w tym sezonie.

- Zwykle przerzucam scenariusz i ciągle tylko śmierć, śmierć, śmierć. OK, przetrwam kolejny sezon - powiedziała aktorka w rozmowie z E! Nie jest to bynajmniej taka oczywista wypowiedź, ale w internetach już ogłoszono, że Sansa w 6. sezonie "Gry o tron" nie zginie.

W The Hollywood Reporter można znaleźć całkiem poważną analizę, czemu "Gra o tron" nie może zabić Sansy. W skrócie: nie bez powodu bohaterka przeszła bardzo długą podróż, by stać się silną kobietą, która zaczyna rozumieć polityczne intrygi. Serial jej potrzebuje w tym momencie, choć oczywiście nie da się powiedzieć, jaki będzie jej ostateczny los.

Jest więc bardzo możliwe, że Sophie Turner mówi nam tutaj po prostu prawdę - jej postać nie zginie w 6. sezonie. Ale też mało kto chyba dopuszczał możliwość, że zginie.

REKLAMA