7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)

Zmarł George Kennedy. "NCIS" z zamówieniem na dwa kolejne sezony. Obsada 2. sezonu "Outlandera" na portretach promocyjnych. A oprócz tego piloty i "Dwie spłukane dziewczyny".

1. Zmarł George Kennedy. W wieku 91 lat zmarł George Kennedy, którego publika mogła oglądać w serialu "Dallas" czy filmach z serii "Naga broń".

2. "NCIS" z zamówieniem na dwa kolejne sezony. CBS zamówił 14. i 15. sezon "NCIS", co oznacza, że serial będzie z nami przynajmniej do 2018 roku.

3. Casey Wilson w pilocie ABC. Casey Wilson dostała główną rolę w pilocie komedii "Hail Mary". Zagra Mary Wolf, młodą burmistrz małego miasteczka, która ma mnóstwo problemów na głowie. Serial oparty będzie na australijskim "Braunschlag".

4. Matt Lanter w pilocie "Time". Matt Lanter dostał główną rolę męską w pilocie Erica Kripke i Shawna Ryana o podróżach w czasie.

5. "Dwie spłukane dziewczyny" wracają do Comedy Central. 6 marca w Comedy Central wystartuje 5. sezon serialu "Dwie spłukane dziewczyny". Kolejne odcinki co niedzielę o godz. 20:00.

6. Krysta Rodriguez w pilocie "The Trail". Znana ze "Smash" Krysta Rodriguez zagra w pilocie "The Trail" - komedii NBC o procesie o morderstwo odbywającym się w małym miasteczku na Południu.

7. Obsada "Outlandera" na nowych zdjęciach. Cała seria tutaj.

outlander01

outlander02

outlander03