8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

"Peaky Blinders" wraca w maju, możliwy także film. Maisie Williams nie wróci do "Doktora Who". Nicole Scherzinger w serialowym "Dirty Dancing". A oprócz tego "Żona idealna", "Zoo" i oczywiście piloty.

1. "Peaky Blinders" wraca w maju, możliwy także film. "Radio Times" pisze, że "Peaky Blinders" wróci z 3. sezonem w maju i że bardzo możliwe, iż powstanie film z bohaterami serialu.

2. Maisie Williams nie wróci do "Doktora Who". Maisie Williams nie wróci do "Doktora Who" i nie będzie nową towarzyszką Doktora. Aktorka powiedziała, że teraz musi poświęcić czas na różne inne projekty.

3. TNT zamawia pilot Luca Bessona. TNT zamówiło pilot serialu science fiction "Artificial Intelligence", którego producentem i scenarzystą jest Luc Besson.

4. Nicole Scherzinger w serialowym "Dirty Dancing". Nicole Scherzinger zagra Penny w remake'u "Dirty Dancing" szykowanym przez ABC.

5. Sarah Shahi zagra Nancy Drew. Sarah Shahi dostała główną rolę w pilocie "Drew" telewizji CBS. Serial będzie adaptacją książek Carolyn Keene o dziewczynie, która zostaje detektywem.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 17. odcinka 7. sezonu, czyli "Shoot".

7. Katie Aselton w obsadzie serialu "Legion". Katie Aselton wcieli się w starszą siostrę głównego bohatera, Davida Hallera (Dan Stevens).

8. Nowe twarze w obsadzie "Zoo". Do obsady 2. sezonu "Zoo" dołączyli Alyssa Diaz i Josh Salatin.

REKLAMA