6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Dziennikarze nie dostaną nowego sezonu "Gry o tron" przed premierą. Fatalna oglądalność finału "Agentki Carter". Ian McShane w "American Gods". A oprócz tego "Jane the Virgin", "Casual" i nie tylko.

1. Dziennikarze nie dostaną nowego sezonu "Gry o tron" przed premierą. Rok temu "Gra o tron" wyciekła, więc w tym roku HBO podjęło drastyczne kroki. Żaden dziennikarz nie dostanie żadnego odcinka przed premierą. Amerykańscy krytycy zwracają uwagę, że to pierwsza taka sytuacja - zdarza się, że studia filmowe nie udostępniają filmów dziennikarzom z obawy przed złymi recenzjami, ale telewizje udostępniają swoje nowe produkcje praktycznie zawsze. Tym razem ewidentnie jednak chodzi o obawy przed potencjalnym wyciekiem. Nawet gdyby wyciekła tylko informacja, co dalej z Jonem Snowem, dla HBO oznaczałoby to prawdopodobnie straty.

2. Fatalna oglądalność finału "Agentki Carter". Bardzo możliwe, że po tym sezonie pożegnamy już "Agentkę Carter". Finał miał oglądalność 2,35 mln/0,7.

3. Ian McShane w "American Gods". Ian McShane zagra główną rolę w "American Gods" telewizji Starz.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj znajdziecie foty z odcinka "Chapter Thirty-Seven".

5. Britt Lower w "Casual". Britt Lower dostała rolę powracającą w "Casual". Zagra byłą dziewczynę Alexa, która ponownie pojawia się w jego życiu, ale okazuje się, że ma narzeczonego.

6. Kaitlin Olson w komediowym pilocie FOX-a. Kaitlin Olson ("It's Always Sunny in Philadelphia") dostała główną rolę w pilocie "The Mick". Wcieli się w dziewczynę, która zawsze unikała odpowiedzialności, a teraz będzie musiała zaopiekować się dziećmi swojej siostry.

REKLAMA