8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" pojawiło się na polskim Netfliksie. ABC zamawia nowe sezony swoich seriali. "Wayward Pines" wraca w maju. A oprócz tego "Scream Queens", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Żona idealna" i nie tylko.

1. "House of Cards" na polskim Netfliksie. Dziś o godz. 9:00 rano polski Netflix odzyskał "House of Cards". Pojawiły się wszystkie cztery sezony (włącznie z nowym), ale na razie bez polskiego tłumaczenia.

2. ABC zamawia nowe sezony swoich seriali. ABC zamówiło kolejne sezony następujących seriali: "Grey's Anatomy", "Scandal", "How to Get Away with Murder", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", "Once Upon a Time", "Quantico", "Modern Family", "The Goldbergs", "Black-ish", "Fresh Off the Boat", "The Middle". Nie wiadomo, co dalej z "Castle", "Nashville", "Last Man Standing", "Dr. Ken", "The Muppets", "American Crime", "Galavantem" i "Agentką Carter".

3. "Wayward Pines" wraca w maju. 2. sezon "Wayward Pines", składający się z 10 odcinków, będzie miał premierę 25 maja.

4. Niecy Nash wróci w 2. sezonie "Scream Queens". Niecy Nash pojawi się ponownie w roli Denise Hemphill.

5. "Teachers" z 2. sezonem. TV Land zamówił 2. sezon komedii "Teachers", który będzie się składał z aż 20 odcinków.

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Brooklyn 9-9". 19. odcinek 3. sezonu nosi uroczy tytuł "Terry Kitties", zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Tutaj obejrzycie foty z 12. odcinka 3. sezonu, czyli "The Inside Man".

8. Matthew Morrison już w niedzielę w "Żonie idealnej". Matthew Morrison pojawi się w niedzielnym odcinku "Żony idealnej" w roli twardego prokuratora, który pójdzie na wojnę z Peterem Florrickiem. Postać wzorowana jest na Patricku Fitzgeraldzie, któremu udało się zakończyć karierę dwóch gubernatorów Illinois. Morrison będzie w "Żonie idealnej" do samego końca - producenci już go pytali, czy będzie mógł się pojawić w finale serialu.

Shoot

REKLAMA