8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" pojawiło się na polskim Netfliksie. ABC zamawia nowe sezony swoich seriali. "Wayward Pines" wraca w maju. A oprócz tego "Scream Queens", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Żona idealna" i nie tylko.

1. "House of Cards" na polskim Netfliksie. Dziś o godz. 9:00 rano polski Netflix odzyskał "House of Cards". Pojawiły się wszystkie cztery sezony (włącznie z nowym), ale na razie bez polskiego tłumaczenia.

2. ABC zamawia nowe sezony swoich seriali. ABC zamówiło kolejne sezony następujących seriali: "Grey's Anatomy", "Scandal", "How to Get Away with Murder", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", "Once Upon a Time", "Quantico", "Modern Family", "The Goldbergs", "Black-ish", "Fresh Off the Boat", "The Middle". Nie wiadomo, co dalej z "Castle", "Nashville", "Last Man Standing", "Dr. Ken", "The Muppets", "American Crime", "Galavantem" i "Agentką Carter".

3. "Wayward Pines" wraca w maju. 2. sezon "Wayward Pines", składający się z 10 odcinków, będzie miał premierę 25 maja.

4. Niecy Nash wróci w 2. sezonie "Scream Queens". Niecy Nash pojawi się ponownie w roli Denise Hemphill.

5. "Teachers" z 2. sezonem. TV Land zamówił 2. sezon komedii "Teachers", który będzie się składał z aż 20 odcinków.

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Brooklyn 9-9". 19. odcinek 3. sezonu nosi uroczy tytuł "Terry Kitties", zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Tutaj obejrzycie foty z 12. odcinka 3. sezonu, czyli "The Inside Man".

8. Matthew Morrison już w niedzielę w "Żonie idealnej". Matthew Morrison pojawi się w niedzielnym odcinku "Żony idealnej" w roli twardego prokuratora, który pójdzie na wojnę z Peterem Florrickiem. Postać wzorowana jest na Patricku Fitzgeraldzie, któremu udało się zakończyć karierę dwóch gubernatorów Illinois. Morrison będzie w "Żonie idealnej" do samego końca - producenci już go pytali, czy będzie mógł się pojawić w finale serialu.

Shoot

REKLAMA