Konkurs z serialem "Dwie spłukane dziewczyny"

Fot.

Fot. Comedy Central

Zapraszamy do udziału w konkursie z "Dwiema spłukanymi dziewczynami". Najnowszy sezon startuje w Comedy Central 6 marca, a u nas można wygrać serialowe fartuszki i torby.

5. sezon "Dwóch spłukanych dziewczyn" rusza 6 marca o godz. 20:00 w Comedy Central. Nowe odcinki z przygodami kelnerek o niewyparzonym języku, którym marzy się własny biznes, będziecie mogli oglądać w każdy niedzielny wieczór. A my Was zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać serialowe gadżety.

Rozdajemy pięć zestawów składających się z fartuszka i torby "Dwóch spłukanych dziewczyn". Zadanie konkursowe: doradźcie bohaterkom serialu, jak można najszybciej się wzbogacić. Jak zawsze prosimy o oryginalne, nieszablonowe i na dodatek jeszcze zabawne wypowiedzi. Wygra pięć osób, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 13 marca 2016 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Dwie spłukane dziewczyny". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska oraz adresu kontaktowego i numeru telefonu.

2bg-nagrody