7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story" (Fot. FX)

"American Horror Story" (Fot. FX)

Lady Gaga ponownie w "American Horror Story". Średni start "The Family". Życie dopisało kolejny rozdział "American Crime Story". A oprócz tego "Colony", serialowa "Zabójcza broń" i nie tylko.

1. Lady Gaga ponownie w "American Horror Story". W 6. sezonie "American Horror Story" na pewno zobaczymy Lady Gagę. Artystka to potwierdziła w wywiadzie dla radia Z100, szybko dodając, że na razie nie może zdradzić żadnych szczegółów.

2. Jordana Brewster w pilocie "Lethal Weapon". Powiększa się obsada serialowej "Zabójczej broni" - Jordana Brewster zagra dr Maureen "Mo" Cahill, terapeutkę, która zajmuje się negocjowaniem w sytuacjach z zakładnikami.

3. Foty z finału "Colony". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 10. odcinka "Colony", czyli "Gateway". To finał 1. sezonu, ale serial ma już zamówienie na sezon o numerze 2.

4. Średni start "The Family". 5,74 mln/1,5 - taką oglądalność miał pilot "The Family", wyemitowany w czwartek pomiędzy "Chirurgami" a "Sposobem na morderstwo". Najlepiej z całej trójki trzyma się wciąż weteran - "Chirurdzy".

5. Mädchen Amick w pilocie "Riverdale". Mädchen Amick zagra mamę Betty w inspirowanym komiksem serialu CW "Riverdale".

6. "Kevin From Work" skasowany. Telewizja Freeform skasowała po jednym sezonie komedię "Kevin From Work".

7. Życie dopisało kolejny rozdział "American Crime Story". Na terenie dawnej posiadłości O.J.-a Simpsona znaleziony został zakopany nóż. Obecnie sprawdzane jest, czy ma on jakieś powiązania z morderstwami z 1994 roku. Serwis E! Online pisze, że niezależnie od tego, co się wydarzy, serial zakończenia już nie zmieni. Ale to, co się dzieje teraz, zawsze można skomentować na Twitterze.

REKLAMA