8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jest szansa na 2. sezon "The Night Manager". Awanse i nowe twarze w ekipie "Mr. Robot". Tituss Burgess z "Unbreakable Kimmy Schmidt" sprzedaje własne wino. A oprócz tego "Pretty Little Liars", "Castle", "Quantico" i nie tylko.

1. BBC chce zamówić 2. sezon "The Night Manager". Negocjacje już trwają i choć na tym etapie nic nie jest potwierdzone, a materiału książkowego wystarczy tylko na 1. sezon, "Radio Times" pisze, że jest szansa i na kolejny sezon, i na to, że niektórzy bohaterowie powrócą.

2. Awanse i nowe twarze w ekipie "Mr. Robot". Stephanie Corneliussen (serialowa Joanna Wellick) i Michael Cristofer (Phillip Price) zostali awansowani do stałej obsady. Do ekipy "Mr. Robot" dołączą także raper Joey Bada$$ i Chris Conroy - pierwszy zagra sąsiada Elliota, a drugi nowego faceta w życiu Joanny.

3. Nowi aktorzy dołączają do "24: Legacy". Dan Bucatinsky zagra analityka z CTU, do którego szefowa (Miranda Otto) zawsze miała zaufanie. Coral Pena wcieli się w nową analityczkę. Z kolei Charlie Hofheimer zagra byłego żołnierza i znajomego głównego bohatera, który cierpi na zespół stresu pourazowego.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Quantico". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 14. odcinka, czyli "Answer".

5. Louis C.K. prosi fanów, żeby nie głosowali na Donalda Trumpa. Louis C.K. porównał kandydata Republikanów do Hitlera i poprosił swoich fanów, żeby na niego nie głosowali.

6. Tituss Burgess sprzedaje własne wino. Tituss Burgess, który w "Unbreakable Kimmy Schmidt" śpiewał "Peeno Noir", wypuścił własną markę pinot noir. Pinot by Tituss produkowane jest w Santa Barbara i kosztuje 24,99 dol. za butelkę.

7. Zdjęcia z finału "Pretty Little Liars". Tutaj znajdziecie foty z finału 6. sezonu, który ma zostać pokazany 15 marca.

8. Maurice Benard i Jonathan Silverman w "Castle". Obaj panowie pojawią się gościnnie w 19. odcinku 8. sezonu. Silverman zagra faceta, któremu udało się obronić przed mordercą, z kolei o roli Benarda na razie nic konkretnego nie wiadomo.

It was a blast working with these two pros and the well oiled machine that is @abccastle @natefillion @jonnysilverman

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maurice Benard (@mauricebenard)

REKLAMA