7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

Jest szansa na 3. sezon "Agentki Carter". Szykuje się powrót w 2. sezonie "Daredevila". AMC zamawia antologię "The Terror". A oprócz tego "Gotham", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Jest szansa na 3. sezon "Agentki Carter". Mimo fatalnej oglądalności "Agentka Carter" może dostać zamówienie na 3. sezon. Taką informację podał serwis NerdReactor, powołując się na informatorów ze studia produkcyjnego.

2. Blair Underwood w pilocie ABC. Blair Underwood zagra seksownego profesora prawa w nowym serialu ABC, opowiadającym o losach prawniczki rozwodowej. Wśród producentów serialu znajduje się Reese Witherspoon.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 14. odcinka 12. sezonu, czyli "Odd Man Out".

4. Szykuje się powrót w 2. sezonie "Daredevila". Na planie "Daredevila" dostrzeżono aktora, którego nie spodziewaliśmy się ujrzeć w 2. sezonie. Spoiler znajdziecie tutaj.

5. AMC zamawia antologię "The Terror". Telewizja AMC zamówiła "The Terror", antologiczny serial oparty na książce Dana Simmonsa z 2007 roku. Serial opowiadać będzie o brytyjskiej ekspedycji, która poszukiwała w 1847 roku Przejścia Północno-Zachodniego i została zmuszona do walki o przeżycie, zaatakowana przez tajemniczego drapieżcę. Twórcą serialu jest Scott Free, już zamówiono pełny sezon, składający się z 10 odcinków.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gotham". Tutaj znajdziecie foty z 14. odcinka 2. sezonu, czyli "This Ball of Mud and Meanness". Zwróćcie uwagę na to, że Joker jest tu kobietą - w kultową postać wciela się Lori Petty.

7. Jim Rash i Ken Jeong spotkają się w serialu "Dr. Ken". TVLine prezentuje zdjęcia z odcinka, w którym Jim Rash odwiedzi dawnego znajomego z "Community" i wcieli się w prawnika.

CORIE VICKERS, KEN JEONG, JIM RASH
KEN JEONG, JIM RASH